Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit foglalkoztok a kutya...

Mennyit foglalkoztok a kutya tanításával egy nap/egy héten?

Figyelt kérdés
van egy kölyökkutyám, vele heti 3x fél órát tanulunk, nem akarom leterhelni, de lehet hogy ennél többet is elviselne. Kutyasuliba még nem vihetem.
2011. szept. 7. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ez egy kutya nem? Fogod lerakod az udvarba amikor kimesz valamiert megsimogatod, jatszok vele azt cso. Tudod mikor ulnek mellette 3 napot.
2011. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez nagyon intelligens hozzászólás volt, a saját kutyád is valószínűleg ennyire értelmes, mint te vagy...

Nem ülök mellette 3 napot nem babusgatom túl, de azért kell neki a törődés!

2011. szept. 7. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én a kutyámmal kb napi 3 órát foglakozom, ebbe benne van a tanítás, séta, játék :) bár most egyre kevesebb időm jut rá a suli miatt.. :S
2011. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
AKár mindennap többször is gyakorolhatsz vele, és az se baj, ha fél óránál több jön összed, de egyszerre maximum 5 percet, utána játék, pihi.
2011. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még babakutya, akkor felesleges tanitani. Játsszatok sokat, az ő életében még ez a legfontosabb. Én naponta tréningezek, (20 hónapos) van, hogy egy egész órát, van, hogy csak 15 percet. Ebbe nincs benne az az idő amikor a felhőtlen játék és mezőn szimatolgatás van:)))))
2011. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most 10 hetes, de már ugy szívja magába a tudást mint a szivacs! ;)
2011. szept. 9. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!