Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a cica és a...

Mi a különbség a cica és a kutya konzerv között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi a helyzet ezzel a kérdéssel, mert sok helyen olvastam h mekkora különbség, de kíváncsiságból összehasonlítottam két konzervet azonos márkából találomra és egyetlen különbség volt: a kutya konzervben volt tészta.


Akkor most ez is egyetemes tápgyártó kamu, v mi a helyzet?


2011. szept. 7. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a macskaeledelekben rengeteg taurin van, ami szétcs*szi a kutya veséjét. De javítsatok ki, ha tévedek.
2011. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem minden macskaeledelben van taurin, abban amit épp kiválasztottam találomra- sajna nem emlékszem melyik volt, de piros volt az tuti, na abban nem volt taurin
2011. szept. 7. 18:01
 3/4 tetris ***** válasza:
100%

Ezt egyszer megkérdeztem az állatorvostól, és ő azt mondta, hogy a macskakaja teli van fehérjével. A kutyák kajájába viszont több szénhidrátot tesznek. Ezért ha a kutya a macskáknak való kaját eszi, hasmenést, fingásrohamokat kaphat, mert túl sok neki benne a fehérje.

A macska viszont finnyás állat, és nem eszi meg azt a kaját, amiben túl sok a szénhidrát. Ezért van nekik külön kutya és macska kaja.

2011. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahhha! Csak azért merült fel bennem ez az egész mert sokan tartanak kutyát ÉS macskát, és hát elég nehéz megakadályozni h belenassoljanak egymás kajájába, szóval gondolom megesik h egymáséit eszik, mégis élnek, de akkor ezek szerint a kutyára veszélyes a dolog, a cicc max nem eszi meg. Tehát: a kutyákat tartsuk távol a macs kajától!
2011. szept. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!