Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem áll fel a Francia...

Miért nem áll fel a Francia Bulldog kutyám füle?

Figyelt kérdés
16 hetes a kutyus
2011. szept. 7. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16 hetesen már állnia kéne. A hosszabb fülek 10 hetes korban még visszahajlanak,de ő már túl van azon a koron bőven.Van a kutyunak törzskönyve?
2011. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*még vissza-vissza hajolhatnak
2011. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs..
2011. szept. 7. 18:36
 4/11 anonim válasza:
Eskü azt olvastam h farka..
2011. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos keverék a kutya.. :(
2011. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem keverék! Gyönyörű a kutyusom anyukája,meg az apukája is!
2011. szept. 7. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tenyésztőtől vettem az enyémet és mikor el hoztam 8 hetesen már akkor is állt neki sőt 6 hetesen is mikor nézni voltam. Én kérdeztem a tenyésztőt és mondta hogy mikor 1-2 hetes a kiskutya ő ki hívja az állatorvost és fáslival meg azzal a sebtapasz szerűséggel fel köti neki és a porc így keménykedik meg benne!
2011. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és a te kutyádnak már nem fog állni a füle!
2011. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni akarok esküszöm,de honnan tudod hogy fajtatiszta valamelyik szülő? A fajta jellegét erősebben is örökölhette még akkor is ha valamelyik nagyszülő esetleg a szomszéd tacsi,és bizony több generáción keresztül öröklődik a keverék gén.
2011. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel a tiéd nem az így nem jelentheted ki hogy 100%-ban fajtatiszta a kutyád. Ezt csak a törzskönyv igazolná. Lehet hogy a 2 szülő annak néz ki de valamelyikben lehetett pl. Angol buldog vagy tacsi.... De a kutyád akkor is a Francia bulldogra hasonlít. Nekem a Foximnak annya apja foxinak néz ki de az annyában tacskó vér is folyat de az én foximon ez csak a fülén látszik!
2011. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!