Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanevelés. Mit lehet tenni?

Kutyanevelés. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 5 és fél éves kutyánk, aki szerintem elég szófogadatlan. Igaz, papíron nem az én kutyám, hanem a húgomé, de én is szoktam sétáltani, és ha szólok neki, hogy "gyere ide", eléggé vonakodva teszi ezt meg. Látszik rajta, hogy nem akar lábhoz jönni. Nem bántottuk soha, szóval nem fél, csak egyszerűen nem akar. Talán a dominanciával van a baj, de mivel a húgommal sokkal több időt tölt, neki meg nem olyan fontos, hogy a kutya mindig mögötte menjen, stb., nem igazán tudja a kutya megtanulni, hogy hol a helye.....?
2011. szept. 8. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit lusta :) .Kezd el fokozatosan tanítani dolgokra aztán pedig próbáld a többivel.Menj el vele sokat sétálni fitt legyen.
2011. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt a komplex weboldalt ajánlanám, nagyon jól leírja az alapokat, és mindig el lehet kezdeni elölről.: [link]

Ha szereted az állatot, ne törődj vele, hogy ki hivatalosan a gazdija, ha a húgod nem akar vele időt tölteni neveld te, hidd el nagyon hálás lesz érte, és százszorosan visszakapod majd.

2012. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!