Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az OBI-ban lehet venni valamit...

Az OBI-ban lehet venni valamit a kutyaól bejáratához, hogy ne menjen be a hideg?

Figyelt kérdés
Valami olcsó átlátszó gumi-szerű anyagra gondoltam, mint pl a hófogó, de nincs sok pénzem rá :(. (kollégista vagyok)
2011. szept. 9. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy OBI-ban van-e ilyen, de a rendelhetsz is:

[link]

2011. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a hőfüggöny nagyon jó, nekünk is ilyen van! Fressnapfban van néha hasonló, de csak az általuk árult szabványos méretű kutyaházakra, és ráadásul drágább is, mintha interneten rendelnénk.
2011. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi régi szőnyeget tettünk fel, az is teljesen jó, és ingyenes.
2011. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Enting ***** válasza:
Hát igen, egy kimustrált törölköző vagy birkabőr tökéletes.
2011. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Találsz otthon is olyan dolgokat amiből meg tudod csinálni: régi szőnyeg, linóleum darab, lábtörlő, kocsi gumiszőnyege. Légy kreatív.
2011. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a kutya nem cibálja-e le róla , mert ha szerintem szőnyeget vagy ilyesmit teszünk rá ami nem átlátszó akkor nem lát ki. De unalmában is leszedheti. Pedig nekem is kellesz rá tenni valamit.
2011. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Voltam az OBI-ban és semmit nem találtam :(

Tavaly egy kocsiból kivett gumiszőnyeget tettem elé, középen kettévágtam és szegbelövővel odafogattam, de letört vagy leszedték, nem tudom. Így most ki kell találnom valami mást.

2011. szept. 9. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
szőnyegbolt
2011. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!