Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezen a héten kezdett el...

Ezen a héten kezdett el tüzelni a kutyám, viszont este ő ment át, ma meg a fiú kutya jött át hozzá. Lehetséges, hogy ezek után lesznek kiskutyák? Ha igen akkor mennyibe kerül kb. egy fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ezen a héten kezdett tüzelni, akkor kicsi a valószínűsége.

Amúgy kerítés nincs?

2011. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van kerítést csak épp azt néztem a hogy a kerítést bontották szét:S
2011. szept. 9. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a tablettát nem ajánlom én és a szomszéd is használtuk a szuka akutyánkon eredményrtelenül 1x se használt ugyan úgy lettek kiskutyák és tüzelt is csak nem olyan látványossan. legjobb az ivartalanítás. De ha már megtörtént a baj akkor más az ivartalanításon kívül nem segít más. Meg a tabletták amúgy is ,ég tüzelés előtt kell beadni neki! Amúgy a már volt olyan itt is hogy a szomszédom szukája jött át a kanunkhoz...
2011. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja második válaszoló vagyok


ja és ha csak most kezdett el tüzelni akkor még nem lesz kiskutya jövő héten figyelj oda rá mert akkor már lehet ha egy kannal össze kerül

2011. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van hormon injekció ami vetélést idéz elő...de elég veszélyes... méh gyulladást okozhat
2011. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ivartalanítás!!
2011. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
11%
Dobd ki a kukába őket kinek hiányoznának??
2011. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te utolsó, olvastad, azt amit írtál?? Ja és egyébként elég bunkó vagy, csak hogy tudd
2011. szept. 30. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!