Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanesét vagy yorkit válasszak?

Havanesét vagy yorkit válasszak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy házba akarok egy kis termetű kutyát ezek közül kettő jött szóba.Havanese meg a Yorki.Szerintetek melyik jobb??
2011. szept. 9. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a Yorki jobban tetszik, kisebb, cukibb.
2011. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 tetro ***** válasza:
70%
szerintem a lehető legrosszabb választás mindkettő. beteges, idegbetegek. nem is értem, miért adnak ilyen kutyákért pénzt az emberek
2011. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem a Havanese cukibb. Én azt ajánlom neked. Az egyik ismerősömék nem is van egy szuka.
2011. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
havanese!!! Imádni való, kedves, játékos, bújós kutyus. Legalábbis az enyém ilyen.
2011. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Egyik előző válaszolónak! Nem tudom honnan veszed, hogy betegesek és idegbetegek. Az én kutyusom egyáltalán nem idegbeteg, és beteg sem volt még szerencsére soha.
2011. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 tetro ***** válasza:
az egyik legjobb barátom állatorvos. mindkettő iszonyatosan túl van tenyésztve.
2011. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Havanese. :) Nekem ilyenem van és imádom. És a második válaszolónak üzenem a kutya olyan lesz, amilyenre nevelik. Az enyém nem beteges és idegbeteg. Yorki is van a közelemben (barátnőm kutyája) és ő róla sem lehet elmondani, hogy idegbeteg, lenne. Egy jól nevelt kutya, ha tőrödnek vele, akkor nem lesz idegbeteg mindegy milyen fajta.
2011. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Második! Te tiszta lökött vagy! Feltételezem neked egyik fajtájú sincs mégis ennek ellenére osztod itt az észt! Pfff...



Nekem yorkim van, csak ajánlani tudom. Rendkívül okos, aranyos, imád minket és mi is őt. Kitűnő idegrendszere van, nagyon nyugodt kutyus. Könnyen tanítható, semmi kincsért nem mozdulna el mellőlünk, minden szavunkra/mozdulatunkra figyel. Ami nagyon lényeges: a szőrét nem hullatja! Ez lakásban tartott kutyánál szerintem fontos szempont.



A másik fajtáról nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem ( a második válaszolóval ellentétben- aki ugyebár nagyon okos ámbár sosem voltak ilyen fajtájú kutyái- tán még nem is látott ilyeneket)!

2011. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 tetro ***** válasza:
68%
a szőrét nem hullatja? :D nekem tényleg nincs ilyen kutyám, mert nem szeretném magam felesleges küzdelemnek kitenni. de dolgoztam tinédzser koromban mondjuk kutyakozmetikában. és olyan kutyát nem láttam még soha, aminek a szőre ne hullana :D a tiéd valami igazán különleges példány lehet, ami fittyet hány a természet törvényeire. próbáltatok már egy yorkit megsimogatni az utcán? tízből kilenchez hozzáérni sem lehet. ez pedig sajnos ideggyengeség. és ha annyira egészségesek lennének, akkor nem tapsikolna örömében az állatorvos barátom, mikor egy újat kölyköt visznek hozzá, hogy lesz megint kuncsaft, aki havonta jön majd.
2011. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Havanesem van, nagyon ajánlom. Második ne haragudj de te nagyon el vagy tájolva... Na mindegy! Nekem van egy havanesem, jó helyről vettem, szuper aranyos, barátságos, játékos. Nem ugat feleslegesen, nagyon jól elvan más kutyákkal, soha egy agresszív megmozdulása nem volt. Imádja a gyerekeket is:-) Szuper választás ha kistestű kutyust szeretnél:-))
2011. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!