Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CSAK az NEM SZERETI a kutyákat...

CSAK az NEM SZERETI a kutyákat, akinek soha nem is volt?

Figyelt kérdés

Eddig még senkit nem hallottam csak azokat úgy beszélni, hogy: "rühes dögök, mi a jó bennük? Utálom őket, bolhásak, semmire se jók, ugatnak, idegesítőek..."

Akinek még sosem volt kutyája, se gyerek korában, se felnőttnek, soha nem volt kutyával élménye, tapasztalata.

Akinek volt kiskorában, annak most is van, és szereti is.

Ezek szerint csak az utálja a kutyákat, akinek sosem volt?


2011. szept. 9. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább öregektől hallom, hogy nem szeretné őket, de ettől függetlenül lehet, hogy gyerekkorában még nem így volt vele, csak később idegesítővé vált számára.
2011. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát... inkább azért nincs kutyájuk, mert nem szeretik őket és nem azért nem szeretik őket, mert nincs kutyájuk. Amúgy szerintem is azon múlik, hogy gyerekkorában, hogy viszonyult valaki a kutyákhoz. Azaz inkább hogy a szülei hogy viszonyultak. Ha pl valaki anyja a kutya közelébe se engedi a gyerekét, mert fúj, mocskos dög, vagy életveszélyes vadállat, az szerintem felnőtt korában is így fog hozzájuk viszonyulni.
2011. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem egészen így van.Nekünk mindig volt kutyánk gyerekkorunkban.A nővérem mégis rühelli a kutyákat.Az ő szemében csak bolhatartók,és hangosak,meg nyálaznak..Ő a macskákat szereti(az is volt mindig) én viszont a macskákat nem szeretem,főleg azért mert allergiás vagyok rájuk,és a kis nyavalyások olyan érzékkel vannak megáldva hogy tudják,és csak azért is hozzám dörgölődnek,nekem pitiznek..Persze én meg rögtön simogatom őket,és utána 3 napig szenvedek...
2011. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelmű, hiszen akinek volt kutyája, az nyilván szereti őket. Különben nem tartott volna kutyát. Mondjuk ahol gyerekkorban volt kutya, az nem biztos, hogy szereti őket, hiszen lehet, hogy pont negatív élménye volt a kutyával kapcsolatban.
2011. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem felnőttként volt annyi rossz élményem a kutyatartással kapcsolatban, hogy mikor a kutya elpusztult, kifejezetten megkönnyebbültem, és nem is akarok kutyát soha többé.

Falun nevelkedtem, mindig volt kutyánk, mikor kertesházba költöztünk, be is szereztünk egyet, menhely elől mentettük, családtól hoztuk.

Van pár kutyabolond nő az utcában, meg a környéken, és egyszerűen megutáltatták velem az egészet. Szerintük annak nem való állat, aki nem azzal foglalkozik egész nap (mivel ők nem dolgoznak, én meg igen), üssem agyon a gyereket, mert játék közben rálépett véletlen a lábára, miért nem 20 ezres tápot kap, és egyébként kutyának a lakásban a helye, meg vigyem be dolgozni, ne legyen egyedül. Ez naponta hallottam, és folyamatosan úgy állítottak be, mint valami állatkínzó vadállatot.

Ahogy ezek mellett az emberekről, pláne a gyerekekről tudtak beszélni, azzal elintézték, hogy eleve ne tartsam normálisnak azt az embert, aki kutyát tart családtagnak.


Ennyit röviden.

Soha nem kell kutya, felőlem halomra lőhetik őket a sintértelepen, le..om. Mindezt hála a kutyabolondoknak.

Vicces, nem?

2011. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Nekem volt kutyám és mégse szeretem őket, nem nagyon jön be nekem a talpnyalás és rabszolga személyiség...
2011. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám nem egy nagy kutyabarát, igaz 5 éve van kutyánk (lakásban) Szereti, de ő maga nem tartana.

Apukámnak sose volt, de imádja a kutyákat, látni kéne mit művel az enyémmel is:D De ha én elköltözök otthonról, valószínűleg nem fognak kutyát tartani anyukámmal.

2011. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

sokban függ a szülőktől.. ami viszont kár.

egyik ismerősöm (kb 15 éves), sose volt kutyájuk és az anyja fél is tőlük. nem úgy ismerem őket hogy ezt neveltél volna a gyerekbe hogy félni kell a kutyáktól meg hogy fúj. csak akaratlanul is átveszik a szülőktől az ilyeneket. ismerősöm is ugyan úgy fél a kutyáktól mint az anyja. mikor jönnek hozzánk és az udvaron van a kutya mindig bújik az anyja mögé.. és szegény kutyát kell bezárni a hülyeségük miatt. pedig rájuk se bagózik.. :/

2011. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkínzók is tartanak kutyát, mégsem szeretik őket. Nem baj, ha valaki nem szereti őket, de akkor ne tartson, nem kötelező.
2011. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt kutyám, de nagyon szeretnék egyszer tartani. Imádom őket!
2011. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!