Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Kék...

Mi a véleményetek a Kék Lukács kenőcsről? Gyógyítottátok már ezzel a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hallottam még ilyenről.XD:D

[link]

2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, egy csoda az a kenőcs. Embernek is.
2011. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem mi a fenét pofázik fájdalomcsillapításról meg gyógyításról, mikor felsorol 3 hatóanyagot:

Azitromicin: 0,20 mg/g -baktériumölő

Mikonazol: 0,20 mg/g -gombaölő

Szulfametoxazol: 28 mg/g -baktériumölő

Akkor most mivan, nem látom a többi hatást...

2011. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

22.10!

Olvastad az utána következő sorokat is?

Hatóanyagok:



- Azitromicin: 0,20 mg/g


- Mikonazol: 0,20 mg/g


- Szulfametoxazol: 28 mg/g



A készítményben egymás hatását erősítik (szinergizmus). Ennek a szinergista hatásnak köszönhetően a hatássprektum rendkívül széles. Speciális összetételének köszönhetően a hatóanyagok hatásukat csak a felszínen fejtik ki. Szisztémás hatásuk nincs. Rezisztencia kialakulásának lehetősége gyakorlatilag zéró. A ható- és segédanyagok együtt megakadályozzák a varrképződést, ezáltal a közvetlen szövet- és hámképződést segítik elő.


Mi is használjuk az állatok sebein, és a magunkén is. Nagyon hatásos, a sebgyógyulási időt lecsökkenti.

A kérdést azért tettem fel, hogy ha valaki nem ismerni, olvashasson róla tapasztalatokat. Sokat segíthet kutyájuk gyógyításában.

2011. szept. 9. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog nagyon!!!
2011. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
13 kutyám van. Évek óta használom, nagyon nagyon jó.
2011. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Néhány hónapja kaptam egy tégellyel. Valami csoda!

Múlt héten az egyik whippetem nekirohant a játék közben a kerítésnek és feltépte a bőrét. Akkora luk lett rajta, mint egy 200 Ft-os. Azt hittem, örökre így marad, még visszavarrni sem lehetett mert hiányzott a bőr. Kenegettem vele és már csak egy kis vágás látszik rajta.

Akitől kaptam, annak kettéharapta a kutya fülét egy másik. Az orvos két hétig kezelgette, de nem javult semmit. Egy hétig kenegették a kenőccsel és már nem látszik rajta semmi.

2011. szept. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!