Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpetacskó fázni fog télen?

Törpetacskó fázni fog télen?

Figyelt kérdés

Elég hogyha az előszobában tartjuk majd... vagy akkor már mindegy hogyha házban van ...

esetleg tippek a szobatisztaság betanításához?


2011. szept. 9. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Igen, fázni fog télen, nem lehet odakint tartani. A legtöbb felnőtt kutya, aki odakint élt már eleve szobatiszta, de ha még kölyök a kutyád, akkor sok tippet találsz könyvekben vagy honlapokon,hogy hogyan tudod szobatisztaságra szoktatni.

Egy tacskó nem szőrözi össze a lakást, kis mérete miatt szaga sem igen van, szerintem jó lenne, ha bent lehetne veletek, nem mindegy, hogy az előszobában vagy a nappaliban van?

2011. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is tacskóm van, mi kint hagytuk télen a teraszon lakott, ott van a háza is és a macskával aludt, nem lett semmi baja, van neki rondja,meg kis takarója amit úgy rendezett el magának, hogy alá tudjon menni. Mellesleg nem tudom, de a miénknek van egy sajátos (büdös) szaga, pedig rövidszőrű, de a lakásban biztos nem bírnánk ki.
2011. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen.. Ha kint tartod megfagy is fagy szegény... :(
2011. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, még kölyök ... és az én kutyám egyátalán nem büdös...

csak a szobatisztaság miatt aggódok, meg a szőnyegek miatt ;)

2011. szept. 10. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!