Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az orosz agár, vagy az angol/í...

Az orosz agár, vagy az angol/ír/gordon szetter szimpatikusabb neked?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
külsőre mind a 3 kutya nagyon tetszik, de nem az én életstílusomhoz való kutyák.
2011. szept. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Óh, mindegyik, de egyszer láttam egy Afgán agarat... juszt is Bin Ladennek hívnám, mindenkit letarol maga körül ha megjelenik.
2011. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem az orosz agár a kedvenc fajtám:) 2 is van belőle
2011. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
úúúútáááálom a kutyákat, éljenek a macskák!
2011. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

úúúristen,nekem is a kedvenceim az orosz agarak,úgy szeretnék 1-et,olyan nagyot,de magyarországon én még nem találtam egyetlen egy normális kennelt sem:((

pedig lenne rá időm,elmennék vele futni,foglalkoznék vele,de hát..:(


úgy birom,hogy olyan magasaak:)

2011. szept. 10. 00:05
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem a Dober Koppból van 2...mind a 2etten nagyon okosak és szépek az egyik 8 a másik 2 éves...:)

Igazán ha napi 2x le van futtatva nem sok vizet zavarnak...borzalmasan kanapé kutyák

2011. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nem tudok választani az orosz agár és az angol szetter között. Egyszer lesz egy angol szetterem, az biztos.

Tavalyelőtt visszautasítottam egy gordon kölyköt, ingyen kaptam volna...a gazdája megunta (???). Végül mudim lett.

2011. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörűek az orosz agarak, nekem nagyon tetszenek, bár gyanítom, hogy az áruk az én pénztárcámhoz mérten elég húzós. Meg a párom nincs is oda nagyon az agarakért. :(

De az agarak közül őt választanám.


Szetterek közül meg az angol szettert, az az egyik kedvenc fajtám. Egy ilyenem egyszer biztosan lesz.


Amúgy ha elém raknának két kölyköt, egy orosz agarat és egy angol szettert, hogy válasszak, azt nekem ajándékoznák, akkor nem biztos, hogy rögtön válaszolni tudnék.

2011. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik szettert választanám, leginkább az angolt vagy a gordont, az agarak nem az én stílusom(nem kinézetben, inkább viselkedésben). Én azt szeretem egy kutyában, ha jól dolgozik, mindig a gazdája kedvében akar járni, amit egy agárnál nem könnyű elérni.
2011. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak is orosz agarat, egyszer én is szeretnék egyet vagyis biztos fogok venni :), jelenleg whippetem van. Nekem ez az egyik kedvenc kennelem, ami még elérhető közelségbe van és innen szeretnék venni:

[link]

2011. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!