Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanicsam meg kutyámat...

Hogy tanicsam meg kutyámat hogy idegenektől ne fogadjól el kaját semmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fúúú:D nyelvtankönyv szükséges ide
2011. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magyar fail
2011. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%
Sehogyan sem tudod. Nekünk is volt ilyen hülye kutyánk, pár éve meglépett itthonról, azóta sem láttuk...
2011. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Monggyad nekije hogy nem cabad, ha megis fogaggya usse a fencikejere neki igy tan megtanuhassa...
2011. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy tanítsam meg a kutyámat, hogy idegentől ne fogadjon el, semmi ételt! Valahogy, így szólna magyarul.
2011. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy úgy oldottam meg hogy a kutyáimnak meg van tanítva a hagyd parancsszó. Ezt úgy gyakoroltuk hogy az egyik ismerősöm kiment(betonkerítésünk van) és ott be dobott egy kis darab parízelt és mikor a kutya oda akart menni mondtam hogy hagyd ezt 2x kelett megcsinálni utánna már akkor sem ment oda a kajához ami be volt dobva ha nem voltam kint. Így nem tudják megmérgezni!!!
2011. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!