Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 3 napja sántit a jobb...

Kutyám 3 napja sántit a jobb hátso lábára micsináljak vele?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy a blökim 3 napja sántit..orvos már látta de annyit mondot hogy izomgyulladása és felirt fájdalom csökentöt..3napja szedi és semmi nyajuvás,ötlet?
2011. szept. 10. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
vidd egy másik állatorvoshoz akihez viszed az nem csak ennyit adna.Nekem a kutyám sántítot elvittem a bujákihoz (állatorvosom) és adott neki szurit,másnap már semmi baja nem volt a lábával.
2011. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megnézted hogy estleg nincsen e benne tüske? Én egyszr így jártam elvitte dokihoz és ő sem vette észre aztán egyszer ahogy négetem a tapppancsát benne volt egy kis tüske a bőr alatt és e miatt sántított. Ezt ha eddig nem nézted nézd meg te is. Amúgy a doki izom gyulladásra fájdalom csökkettőt írt? Nekem is volt úgy 2 év izomgyulladásos a foxim de az én dokim e gy gyu
2011. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mósodik vagyok


bocsi csak véletlenül eéküldtem


na azt akartam írni hogy azén dokim egy gyenge fájtadol csillapítót írt és 0 hét után redbe jött. De ha nem akkor vidd el egy másik dokihoz aki ad neki surit úgy ahogyan az első is írta.

2011. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen kedves második megnéztem egy jo párszor de még csak 1 repedés sincs a tapancsán a lábpárnái közt sincs semmi..és gyuladás csökentöt irt fel csak nem jutot hirtelen eszembe bocsánat:S
2011. szept. 10. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hét alatt nem használ a gyógyszer, nem javul a sántítás, olyan orvoshoz kell menni, aki röntgenez. Csípőt, térdet. Szalagszakadás is lehet. Azt pedig nem mulasztja el semmi gyógyszer.Csonthártya gyulladás, izom húzódás javulnia kellene egy hét alatt láthatóan.
2011. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám sokszor lép királydinnyébe. Sajnos ha bele törik a tüske, akkor nagyon nagyon nehezen tudom észre venni, de nem is akárhogy.

Le kell mosnom az összes ujját, a talpát is vizes szivaccsal. Ez által jobban észre veszem a tüskét, de így is guvasztom a szemeim. Ha egy picit barnább a talpa színétől egy tűszúrásnyi hely, akkor az tuti hogy tüske. Én egyik alkalommal hármat is kiszedtem, de órákig bogarásztam, és csipesszel tudtam kiszedni.

2011. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. utolso lehet megprobálom én is ezt
2011. szept. 10. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Veszíteni nem fogsz egy próbával.

Jobbulást a kutyinak! :-)

2011. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!