Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pro plan jó táp egy havanese...

A pro plan jó táp egy havanese-nek?

Figyelt kérdés

most 3 hónapos és ilyet vettünk neki pro plan-ból a kistestű kölyök kutyák számára valót lazacos és rizses a boltos csaj szerint ez a legújabb és jó minőségű is , vettünk egy kg belőle, eddig eukanubát kapott de abból 1 kg kerül 2200 ft-ba , a pro planból meg 1 kg 1300 ft...


mi a véleményetek a tápról???


2011. szept. 10. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy a eukanuba jobb minőségű csak drága
2011. szept. 10. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz táp, de ugyanebben az árkategóriában sokkal jobbak is vannak(pl Acana). Ha rám hallgatsz nem 1 kilós kiszerelésekben veszel tápot, mert úgy jóval drágább.
2011. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég jó a Pro Plan. Az én Havanesem semmit nem eszik szinte, uh érdemes nagyon jó minőségű tápot venni nekik. Én is az Acanát ajánlanám:-)
2011. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a pro plan teljesen jó, az acana nem jobb, csak teljesen más összetételű. Nekünk az acana nem vált be, a pro plan viszont igen. olyan tápot adj a kutyádnak, ami neki jó, ne olyat, ami divatos!
2011. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van a környéken olyan bolt, amiben lehet kimérve kapni tápot, akkor ott válassz párat, és próbálgasd. A kicsit drágább kaják általában jó minőségűek, meg kell találni a neked és neki is legjobbat. A boltban pedig tudnak segíteni is.
2011. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kimérve itt a környéken csak a pro plan, acana, és happy dog van ha eukanubát lehetne kimérni akkor többet vennénk és olcsóbb is lenne de nincs , acanát nem akarunk venni mert annak nagy a fehérje tartalma . de végülis a pro plan azért jó minőségű , nem annyira mint a hills,vagy eukanuba vagy egyéb drága tápok...de azért magasan jobb mint a tescos meg a darling, chappi,pedigree...ezt nekünk a boltos csaj mondta hogy ez is jó minőségű...
2011. szept. 12. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a pro plan a hills-nél meg az eukanubánál jobb (és az eukanubát ugye kutyakísérletekkel tesztelik, ezért is nem veszik sokan)
2011. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt nem is tudtam...akkor mostmár proplant fogunk neki venni nagyon szereti amúgy:)
2011. szept. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!