Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S FONTOS?! (lent, póráz)

S. O. S FONTOS?! (lent, póráz)

Figyelt kérdés

[link]

Ez 123ft-ba kerül igazából, és plusz áfa az mennyi akkor összesen?

jó minőségű?

Ha megrendelem mikor érne ide hozzám?

Kell a benzin kölcséget fizetnem?

Köszi előre is a válaszokat!!!


2011. szept. 11. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
123ft. nem jó minősség. Én a rendes eredi bőr póráz nyakörvvel együt 2.000Ft-ért vettem. És már 10 éve bírja.
2011. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2011. szept. 11. 15:35
 3/16 anonim ***** válasza:

Én ezt soha nem venném meg...


Bár ha hörcsögöt sétáltatsz vele, azt talán kibírja.. :D

2011. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Oh de jó hogy mutattad imádlak :) Bocsi. Ilyen kell nekem. Ugyan ilyen nyakörvem van, szintén Trixie. Már ha csak fele olyan jó minőségű mint a nyakörv akkor érdemes megvenni főleg ennyi pénzért ne viccelj. A nyakörvön olyan erős a csatt, hogy komolyan mondom néha küszködnöm kell, hogy szétcsatoljam tuti nem fog széttörni, nem egy gagyi vacak. Szerintem a postaköltség nem lehet olyan sok, de nézz szét az oldalon hátha van erre vonatkoztatás.
2011. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én Tescoba vettem egy darab bőrpórázt 890ft-ért azt már nincs is meg:S nagy sz*r volt:DXD

De egy próbát megér szerintem.

2011. szept. 11. 15:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Oh köszi Timi.:D
2011. szept. 11. 15:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja és én a nyakörvet sem valami 2ezer forintért vettem, hanem 590ért boltban.
2011. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
yén már vettem ilyet a Pulimnak. hét után úgy ment szét mint a sz@r. pedig nepi 1x sétáltatam vele és akkor sem húzott. Soha többet nem vettem ilyet. A drágábbak tovább tártanak. pl. nekem 1.000Ft-os az a gumírozott póráz van 5 éve meg van és nagyon jó. Amúgy nem is csoda hogy a tesco-s tönkre megy ott csak műbőrt árulnak! leginkább...
2011. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Timi, majd írd már le privibe h mennyibe került összesen, a póráz meg a postakölcség!:D

bettler_flakon02@hotmail.com-ra köszi előre is!:D:):p

2011. szept. 11. 15:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne viccelj én köszönöm :D Én is utána járok ennek az oldalnak, hogy hogyan lehet rendelni, mert mindenképpen kell nekem ilyen póráz. Csak látom, hogy ez L-XL 25mm vastag. Az nekem nagy lenne a nyakörvhöz képest, de hátha van vékonyabb is. Szerintem is egy próbát megér, de a Trixie egyébként sem rossz márka, igaz pórázom még nem volt csak két nyakörvem tőle, de azokkal meg vagyok elégedve egyik 590 volt másik 690 és az már meg van másfél éve, ráadásul olyan, hogy teljesen nagy méretre állítható, használtam már 70kilós kutyán is semmi baja nem volt.

Nem hinném, hogy csak egy hörcsögöt lehet ezzel a pórázzal sétáltatni főleg, hogy két és félcenti vastag póráz. Mekkora kutyának vennéd?

2011. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!