Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka a jobb vagy a kan?

Anetalia kérdése:

A szuka a jobb vagy a kan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

melyik a jobb, az alma, vagy a körte?

Nincs jobb, mind a kettő más. Illetve olyan van, hogy valakihez egy szuka, valakihez meg egy kan illik jobban.

2011. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
a szuka jobb. az nem szökik el, és kiskorától kezdve jobban érti hogy mit szabad és mit nem. a kan mindig szökik és annak nem lehet parancsolni
2011. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
(tapasztalat)
2011. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
10%

A kan, mert a szuka ha rájön a kanilhatnék akkor egy csomót lefogyik, és mikor eladják a kevesebb suly miatt kevesebb lóvét kapnak érte.

Ez a disznó esetében van így

2011. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Szerinted a disznó úgyan az mint a kutya?:S:OXD

A szuka az jobb, annak nem áll fel a p*cse, a kannak meg igen:S, mind a kettő jó szerintem, de egy kicsivel a szuka jobb!:D

2011. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen is olyan is. Az nem igaz hogy a kant nem lehet kezelni meg hasonlók szökik szatöbbi. Enyémmek nincsenek ivartalanítva még sincsen semmi baj! Én mondjuk a kant jobban szeretem talpra esetebb. De viszont az én szuka tacsim is az szóval amelyik enked jobban bejön!
2011. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó előtti! Honnan tudod, hogy milyen állatról van szó?
2011. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem az utolsó válaszoló vagyok , de a "kutyák" kategóriába lett feltéve a kérdés, te IQ bajnok :D


kérdező: nekem szuka staffim van,a szukák szerintem könnyebben kezelhetők.( bár az enyém nagyon domináns ) viszont az is igaz , hogy ha a kant ivartalanítod akkor jelentősen csökkenthető az agresszivitás, míg a szuka esetében cseppet sem :)

milyen fajta kutyáról lenne szó?

2011. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. szept. 12. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!