Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van olcsó állat patika...

Hol van olcsó állat patika Budapesten?

Figyelt kérdés
Ahol féreghajtót meg ilyen általános apróságokat lehet venni. Eddig itt vettem a közeli humán patikában, de sajnos megszűnt az állatgyógyászati része.
2011. szept. 12. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindent itt veszek:

[link]

2011. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez a néhai Újpesti Uszodánál van helyileg?
2011. szept. 12. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, az uszoda mögött van! Van mögötte párhuzamosan egy 10 emeletes, és mellette az uszodára merőlegesen is egy. Amelyik merőlegesen van mögötte, abban az épületben van egy állatkórház és ez a patika. Szerintem nagyon jó áraik vannak.

De ha jól tudom, akkor a bolti árak nem ugyanazok, mintha a webshopon keresztül rendelnél. Add le a webshopon a megrendelődet, és utána személyesen át tudod venni.

2011. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem arra az van írva a webrendelős terméklistánál, hogy vényköteles. Pedig eddig is azt vettem és simán ideadták. A Banminth pasztát akartam kiscicának. Szerintem az nagyon jó. Azért megpróbálom, hátha adnak recept nélkül is.
2011. szept. 12. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg telefonon. Én Stronghold spot-on készítményt használok a kutyámra, és elvileg az is vényköteles. De itt se kértek, és más állatpatikákban sem.
2011. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszi szépen. Lehet, hogy nem kérik, csak a biztonság kedvéért írták.
2011. szept. 12. 12:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, bevásároltam. Köszi.
2011. szept. 13. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem:)
2011. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!