Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálhatja ezt a kutyám?

Miért csinálhatja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Szobatiszta ,11 hónapos yorkshire terrier kutyusom szobatiszta volt mindaddig,míg be nem kerültek a lakásba a szőnyegek...most rápisil,rákakil...mit tegyek?
2011. szept. 12. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szídd meg érte.
2011. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Ez érdekes, mert amúgy a szőnyeg miatt miért ne maradna szobatiszta?


Rendszeresen viszed sétáltatni, ugyanabban az időben?


Ha rongyszőnyeg, dobd be a mosásba, bár az a baj hogy mivel megjelölte akárhányszor moshatod a szag irritálni fogja és odacsalogatja. Nyomd oda az orrát és csapj a fenekére ha legközelebb rápisil.

2011. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az orrát odanyomós-seggre csapót ötletgazdának gratulálok, te aztán nagy kutyalélekbúvár lehetsz!


valószínűleg a szőnyeg hasonlít a fűre, és azt hiszi, direkt oda kell csomagolnia...


amikor látjátok, elég egy határozott nem. ne verjétek, pláne a fenekét sem, mert olyan komplexusai lesznek, hogy csak szakember fog tudni segíteni rajta.


minden nap "percre pontosan" vigyétek - ha eddig is vittétek, továbbra is így legyen sétálni. és amikor kint végzi a dolgát, annyira dicsérjétek meg, mintha az életeteket mentette volna meg éppen.


2-3 nap, és jelezni fog, ha dolga van.

2011. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,már megoldódott.Kárpittisztítóztam a szőnyegeket s most nem megy rá.Mondjuk előtte pár nappal se már,mert mikor el kezdett volna pisilni,felemeltem és leraktam a pelenkára.(igen az is van,szeretem a tiszta lakást,ennyi)Azóta semmi szerencsére.Nem,nem,soha nem ütném meg ez miatt,hiszen ő nem tudja mondani hogy most mit szeretne meg ilyesmi...bárcsak tudnánk beszélni az állatokkal...
2011. szept. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!