Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szeditek össze a...

Hogyan szeditek össze a kutyaürüléket az utcán?

Figyelt kérdés
A konkrét eljárásra vagyok kíváncsi: mivel, hogyan, és hova teszitek utána :)
2011. szept. 13. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag zacskóval (kicsi, valami szendvicses zacsikat vettem dögivel pár éve). Felhúzom a kezemre a zacsit és szétnyitom az ujaimat, majd felmarkolom a zacsis kezemmel a végterméket és az ujjaim mentén kifordítom a zacskót, így úgymond ráhúzom a kakira. (Hát ez így leírva elég szörnyű, de csinálva még ez a legtisztább.). Majd, ha nem sikerült az egészet így felszedni, akkor egy újabb zacskóval gazdagítom a szemetest (lebomlóssal). Bekötöm a száját a zacskónak egy sima csomóval és szépen a következő kukáig/vagy hazáig elbattyogok vele.
2011. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

én fressnapfban veszek kakizacskót, letépek egyet a hengerről, kinyitom, beledugom a kezem, mintha kesztyű lenne.

megfogom a kakit és ráfordítom a zacskót.


utána bekötözöm a zacsi száját és keresek a közelben egy kukát...


(ha koszos lett kicsit kívül is a zacsi, nem kötözöm be csak csavarok rajta párat...)

2011. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Sehogy.



Még mielőtt bármit gondolnátok, nem szaratjuk a kutyáinkat az utcán.

2011. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
otthagyom
2011. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kakigyűjtő zacsiba rakom, épp úgy ahogy az előttem író már leírta. Aztán a kukában landol.

Mérges is vagyok ha más nem képes erre az egyszerű mozdulatra.

2011. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: az 1. és 2. válaszolóra gondoltam, hogy ugyanígy csinálom.


Amúgy én sem "szaratom" az utcán, de ha szegényre konkrétan ott jön rá akkor nem leszek rosszul hogy összeszedjem. De ha a fűre végzi a dolgát, onnan is összeszedem kakazacsiba.

Egyedül ha erdőben, vagy a folyóparton futtatom, na ott nem zacsizok.

2011. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Harmadik vagyok, nem nagyvárosban lakunk, a közelben van folyó, erdő, gát, oda hordjuk sétálni a kutyát, erdőben meg nem szedjük össze. Nincs ösvény, szóval nem az út közepére tojik.
2011. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Zacskó, kis lapát. és legközelebbi kukába kidobom :)
2011. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
zacskóval felszedem, Kuka.
2011. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt a zacsibabefordítós módszert alkalmazom. Viszont mi sokat megyünk erdőbe, ott nem szedem össze, csak az utcán (de nem csak a betonról, hanem az utmenti fűből is)
2011. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!