Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kistestű kutyások miért nem...

A kistestű kutyások miért nem szedik össze a kutyakakit a saját kutyájuk után?

Figyelt kérdés
Egyre jobban zavar a környékünkön, hogy "miss poppy", miss sixty és miss/ter ken nem szedik össze az apró kutyáik után a piszkot. Segítene megérteni, ha valaki megmagyarázná, hogy egy kisebb kaki miért szennyezi kevésbé a köztereket és miért nem lehet zavaró...
2011. szept. 13. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
mert ugy vannak vele hogy nekik mindent lehet...(legalábbis nekem azt mondta az egyik ilyen tulaj hogy a kiskakával ugyan kitörödik?
2011. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én, mert belelépünk abba is.:(
2011. szept. 13. 10:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kis tacsim van, és összeszedem neki.
2011. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne általánosíts.

Nekem is kistestű kutyám van, mégis mindig használom a kakazacsit ha jön a melléktermék. Pl. én se örülnék neki ha mondjuk a kisgyerekesek meg oda kakáltatnák a pelenka nélkül futkozó gyereket ahol én sétálnék...


Ha meg ahol te laks,z ennyire kultúrálatlanok az állattartók, akkor szólj be nekik, hogy vegyék már észre magukat, ne wc-nek használják a természetet.

2011. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A nagyokat sem szedik fel.Ugyanúgy otthagyják, egy két kivétellel.Ott az az indok ,hogy a másik sem szedi fel.Semmi nem fog változni amíg nem lesz kőkemény büntetés érte.
2011. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

mert kutyával a hónod alatt mászkálni divatos, de kakit szedegetni már nem annyira...


ha rosszabb kedvemben vagyok, biztosan nem állnám meg szó nélkül, hogy jár-e biológia órára, és tudja-e, hogy a kisebb kutya kakija sem színtelen és szagtalan...

2011. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Pipis ***** válasza:
100%
Mindig, mindenhol felszedem, pedig yorkie, 3,5 kg:D az emberek röhögnek is rajtam miatta, pedig sajnos ez lenne a normális:P
2011. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig felszedem. Igaz, hogy Svájcban élek és itt keményen meg***nának érte, ha csak egyszer is otthagynám, fél fizetésem rámenne. Magyarországon sem ártana ezt bevezetni, nem csak a parkoló autókat kellene lesegetni, hogy lehet-e büntetni, hanem a kutyásokat is, aztán mindjárt nem állna hegyekben a kutyaszar.
2011. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig felszedem.

Pedig van egy dobermannom és egy bolognesem:)

Olyan butaság ez az általánosítás a kiskutyákkal szemben..

2011. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
1.8 kg a kutyám. Mindíg összeszedem a végterméket ha utcán végzi el a dolgát. A saját kertünkben nem szedem össze az övét, csak a nagykutyáét. Mert a nagykutya végterméke akár hetekig ott bűzölög és rohad, a kicsié meg már másnak hófehérre kiszárad és elporlik. De az a saját kertem, ott megtehetem, azt csinálok, amit akarok. Az utcán felszedem az övét is mindíg, mert 1. ez egy szabály, amit be kell tartani, 2. nem akarok emiatt konfrontálódni senkivel, 3. példát kell mutatni a környék kutyasétáltatóinak, hogy nem is annyira nehéz összeszedni. :-)
2011. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!