Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Milyen az uszkár?

előző kérdésemben őt ajánlottátok.olvastam róla csak tapasztalatokat kérnék h h kell nevelni stbb ... ha tudtok neveket is mondjatok lécci és jó kennelt (közép fehér uszi)

milyyen a jelleme stb... ???

2009. ápr. 22. 20:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

nekünk van egy fekete törpeuszkár..Bobinak hívják:D de nemtom anyuékkal nem nagyon csipjük...inkább mamáékkal van jóban...sőt epilepsziás is...szal elég sok gond van vele..természete se valami jó...tesom már ha ránéz akkor morog:D:D szal nemtudom...lehet csak a miénk ien kelekótya:D

találkoztam már zabálnivaló uszkárralis..attól függ hogy neveled..

a miénk sztem azért lett ien mer akkor került hozzánk mikor tesom született...és tesóm állandoan szekálta...

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:12 Privát üzenet

Szia. Olvasd el ezt.

[link]

és én kennelből ezt ajánlanám

[link]

Én Lizi,Selly,Joe,Jeen neveket adnák zeknek a kutyáknak. Jó kutyázást!!!

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:13 Privát üzenet

Szia!

Az uszkár nagyon barátságos és türelmes.Sőt okos is. Nagyon szeret játszani. Szokták mondani, hogy : " egy félre ismert topp modell".Nagyon sportos. Jól elvan a panel lakásban és az udvaron egyaránt.De azért ajánlatos bent tartani mert nincs aljszőrzete így könnyen megfázik.Sok féle szín és méret változatban tenyésztik.Toy uszkár 28 cm alatt. Törpe: 28-35cm. Közép 35-45 cm. Óriás 45-60 cm. Legelterjedtebb színek:fekete, fehér, barna, apricort ( barack). De vannak még:harlekin, black and ten, blac and red, cream, színű egyedek is : Ezeket a színeket az FCI nem ismerte el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:22 Privát üzenet
Ja nevek: Sziszi, Alíz, Megan, Melody, Happy, Sany, Sam, Frutty, Tücsök, Hirtelen ennyi jutott eszembe de ajáánlom ezt az oldalt. [link]

# 4/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat :D

# 5/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a 2. válaszadónak mondanám h én nem törpe hanem közép uszit szeretnék és az a kennel törpékkel foglalkozik ahogy láttam de amúgy köszi a válaszodat

# 6/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:36 Privát üzenet
Aranyos! És okos is, ahogyan az egyik kedves hozzászóló írta. Nem vagyok szakértő, tőlem, mint laikustól, csak ilyen válaszra tellett.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat

# 8/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:42 Privát üzenet

[link]

Itt nagyon sok kennelt és infót találsz!

Sok sikert!

# 9/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 10/13Időpont 2009. ápr. 22. 20:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó törpe uszkár kennel?
Toy uszkár hogy bírja az egyedüllétet?
Körübelül mennyibe kerül egy törpe uszkár?
Óriás Uszkár? Egy pár kérdés a fajtáról
Óriás Uszkár? Ez tényleg igaz róla vagy csak egy mese? (többi lent)
Uszkár - 2 év elpocsékolt év után van még esély engedelmességre, s hogy meg akarjon felelni nekem?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!