Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az uszkár?

Milyen az uszkár?

Figyelt kérdés

előző kérdésemben őt ajánlottátok.olvastam róla csak tapasztalatokat kérnék h h kell nevelni stbb ... ha tudtok neveket is mondjatok lécci és jó kennelt (közép fehér uszi)

milyyen a jelleme stb... ???


2009. ápr. 22. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

nekünk van egy fekete törpeuszkár..Bobinak hívják:D de nemtom anyuékkal nem nagyon csipjük...inkább mamáékkal van jóban...sőt epilepsziás is...szal elég sok gond van vele..természete se valami jó...tesom már ha ránéz akkor morog:D:D szal nemtudom...lehet csak a miénk ien kelekótya:D

találkoztam már zabálnivaló uszkárralis..attól függ hogy neveled..

a miénk sztem azért lett ien mer akkor került hozzánk mikor tesom született...és tesóm állandoan szekálta...

2009. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Szia. Olvasd el ezt.

[link]

és én kennelből ezt ajánlanám

[link]

Én Lizi,Selly,Joe,Jeen neveket adnák zeknek a kutyáknak. Jó kutyázást!!!

2009. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az uszkár nagyon barátságos és türelmes.Sőt okos is. Nagyon szeret játszani. Szokták mondani, hogy : " egy félre ismert topp modell".Nagyon sportos. Jól elvan a panel lakásban és az udvaron egyaránt.De azért ajánlatos bent tartani mert nincs aljszőrzete így könnyen megfázik.Sok féle szín és méret változatban tenyésztik.Toy uszkár 28 cm alatt. Törpe: 28-35cm. Közép 35-45 cm. Óriás 45-60 cm. Legelterjedtebb színek:fekete, fehér, barna, apricort ( barack). De vannak még:harlekin, black and ten, blac and red, cream, színű egyedek is : Ezeket a színeket az FCI nem ismerte el.

2009. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja nevek: Sziszi, Alíz, Megan, Melody, Happy, Sany, Sam, Frutty, Tücsök, Hirtelen ennyi jutott eszembe de ajáánlom ezt az oldalt. [link]
2009. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :D
2009. ápr. 22. 20:35
 6/13 A kérdező kommentje:
a 2. válaszadónak mondanám h én nem törpe hanem közép uszit szeretnék és az a kennel törpékkel foglalkozik ahogy láttam de amúgy köszi a válaszodat
2009. ápr. 22. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Aranyos! És okos is, ahogyan az egyik kedves hozzászóló írta. Nem vagyok szakértő, tőlem, mint laikustól, csak ilyen válaszra tellett.
2009. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat
2009. ápr. 22. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt nagyon sok kennelt és infót találsz!

Sok sikert!

2009. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 22. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!