Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miyen fogkrémmel mossam a...

Miyen fogkrémmel mossam a kutyusom fogát? A gyerek fogkrém is jó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 17:14
 1/5 Doruss ***** válasza:
Létezik külön kutyafogkrém, ami direkt olyan, hogy az sem baj, ha a kutya lenyeli. Szerintem ne gyerekfogkrémmel, mert ha lenyeli az nem biztos, hogy jó. Nem tudom, hol lehet kapni, talán kérdezz rá állatorvosnál.
2011. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél olyan 'rágcsát' ami azt szolgálja,mint nekünk a fogkrém. Minden kisállatboltban kapható.
2011. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

megfőzöd a disznaú lábszárát, amit kemény 20 forinté megkapsz a teszkóban.:D


olyan jó másféé órát főzzed!:D


oszt odadobod a kutya elé!


ez SOKKAL jobb, mint bármilyen nyomi fogkrém, hidd el.:)

az csak lehúzás... a pedigree dentastix és társai akkora baromság, hogy az állatorvosom sír a röhögéstől...

illetve nem az én állatorvosom, hanem a kutyáimé.:D

2011. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 compactegon ***** válasza:
már várom, mikor jönnek majd a kutyacsatok, szoknyácskák, hajlakkok...lehet most kellene ezekből a baromságokból meggazdagodni? fogkrém, eszem megáll :D
2011. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az emberi fogkrém oldja a fogzománcot és mérgező a kutyák számára!

kutyafogkrém beszerezhető, illetve natur zeolitporral(fogtisztító por) is tökéletesen tisztítható a kutyafog

2011. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!