Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mi a helyes?

Ilyenkor mi a helyes?

Figyelt kérdés
Kicsi még a kutya,és sír,fel szeretne jönni az ágyra.De Én ezt nagyon nem szeretném,ilyenkor,hogy szoktassam le erről?
2011. szept. 13. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megtanítani vele, hogy az ő helye is ugyanolyan jó mint az ágy. Játsz vele sokat a füldön, jutalomfalatkákat adj neki amikor lent van. Akkor megtanulja, hogy jó neki lent is. :)
2011. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem engeded és kész. Majd abbahagyja a sírást.
2011. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd fel semmi képpen sem. Az én kutyámmal is ez volt, és nem hagytam hogy feljöjjön. Kicsit szenvedett, pár napot, de megunta és már tudja, hogy nem szabad feljönni :)
2011. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első :köszi,próba szerencse,igazából Ő kinti kutya lesz de még nagyon pici ahoz,hogy kitegyem :)Környék macskái ellophatnák XD


Utolsónak:Hát mondani könnyű,kiváncsi lennék ha két labda nagyságra nőtt szem nézne rád mit tennél?

2011. szept. 13. 17:25
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocs,így már második az az utolsó :)



Mit tudnék vele játszani?Mert mindent elég hamar megun:(

2011. szept. 13. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni,sajnos nem tudok tapasztalatból mondani,mert az én kutyám feljöhet az ágyamra,mondjuk én már nem is tudnám leszoktatni róla,de én biztos hogy sokat lennék vele a földön és játszanék ott vele.. bocsi,nemtudok jobbat:(
2011. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:25

Tudod, a könyörgő szemeknek muszáj ellenállni. Bizony, még aki gyereket nevel-nevelt, az is tudja ezt.

Ha a tappancsa köré tud tekerni, nehéz életetek lesz:))

2011. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert hány hónapos?

Amikor pici volt a kutyám bent volt a szobámba és csináltam neki kis helyet, (saját ágya volt) de mindig mellettem akart aludni:D amikor fel keltem hajnalba, ott volt a fejemnél, lábamnál, s*ggemnélXD, amikor csöngött a telóm akkor vissza akrtam aludni, de ő is hallota, azt oda futot a fejemhez azt elkezdte nyaldosnixD:D Nagyon aranyos volt, de már nincs velem a nővéremnél van!:D


Úgy, h én nem tok segíteni!:D

2011. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Akármit játszhatsz vele... egy kölyök kutyát nagyon könnyű lefoglalni. Egy rongy amit húzhat, ez labda... aztán ha megunja elalszik. :DD

2011. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*puff*
2011. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!