Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkiról mindent? (többi lent)

Yorkiról mindent? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kis yorkit.

Bennt lehetne,de este,meg amikor nem vagyok otthon bezárnám egy kutyaoviba,de tudnák neki biztosítani neki ételt,italt,orvosi kezelést,hétköznap 1 óra foglalkozás,de mindig fogok vele 1,5 legalább hétvégén legalább 2-3 óra.

Szerintetek ez így jó?

Mert szerintem nincs nagy mozgásigénye és mondjuk lehetne pár órát a kutyoviban,nem?

persze nem abba lenne bezárva,ha itthon lennék tudnék rá figyelni,és ki lenne engedve.

Yorkiból milyet érdemes venni mini yorki,normál méretűt?

milyen táppal érdemes etetni?

royal canin mondjuk? vagy dogchow?acana?


2011. szept. 13. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
túltenyésztett patkány, minden második ezer tenyésztési betegséggel.
2011. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyik kutya sem patkány!! Ne vegyél kutyát ha be is adnád kutyaoviba/suliba mert ha nem leszel vele sokat hanem az oviban lesz akkor agresszív és nem fog ráf hallgatni!
2011. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem se vegyél kutyát, ha ennyire nem lesz rá időd. És főleg ne yorkit. Nekem 2 is van és annyi törődést igényelnek legalább, mint a gyerekeim. Ők aztán az igazi gazdifüggő kutyák. Semmi értelme, hogy van kutyád, ha kutyaoviba adod. Nem te leszel a gazdája, hanem a falkára fog figyelni.
2011. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kutyaovi= egy ketrec amibe tartanám ,kis ketrec,csak kutyovi a neve azért mert átlalában kiskutyáat,vagkistestű kutyák vannak enne,írd be a keresőbe.
2011. szept. 16. 16:50
 7/9 anonim válasza:
Na akkor főleg megerősítettél benn, hogy ne vegyél yorkit. A yorki társasági lény, ha bezárod egész napra, bele fog pusztulni a bánatba. Az enyéim úgy érzik a legjobban magukat, ha az ölemben lehetnek, vagy mellénk fekszenek az ágyban. Minél nagyobb felületen akar hozzám bújni, és borzasztó hálás a szeretetért. A ketrec nem szeretet és gondoskodás.
2011. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogynem! azt szereti a legjobban, ha bezárod egy a testméreténél alig nagyobb ketrecbe, napokra, és bezárod a szekrénybe! kifejezetten szeretni fogja, hidd el nekem!
2011. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem napokra,pár órár,hogy nehogy rádőljön valami,vagy nehogy magára borítson valamit,nem érdekelnek a saját cuccaim,ha megrágja,de nem szeretném,ha baja esne.
2011. szept. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!