Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta ajánlatos...

Melyik kutyafajta ajánlatos kisgyermek mellé is és melyik egyáltalán NEM? Miért?

Figyelt kérdés
Jó tudom, hogy nevelés kérdése, mert sokan állítják, hogy akár egy rotweiler is lehet kezes bárány a kisgyermek mellett, de engem az érdekel, hogy melyik az a kutya, amelyik szinte sosem támadna kisgyermekre, biztonsággal tartható mellette.
2011. szept. 13. 21:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért ne lehetne gyerek mellett kutya? A gyerekek nagyon szeretik a kutyákat, számtalan gyerek nő így fel!

Az hogy az aki ezt írta nem szereti a kutyákat az egy dolog.

A gyereknek igenis MEG KELL TANULNIA hogy a kutyának nem húzogathatja a farkát és nem nyomhatja ki a szemét. Vagy talán ha a Te hajadat húzgálja azt is engeded neki? Biztos vagyok benne hogy NEM! A gyerekek NEM HÜLYÉK és már két évesen is értik hogy mit mondasz, maximum nem fogadnak szót!

Imádom amikor azt mondják nekem hogy a gyerek azért szarik be még mindig, mert nem tud beszélni és nem tudja mondani hogy kell neki. Mert volt már ilyen. Könyörgöm a kutyám sem tud beszélni, mégis jelzi ha wc-znie kell!!!!!

2011. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
45%
haló urak hölgyek ,ne keverjük össze azt az állapotot ,mikor a gyerek a kutya mellé születik . mert a két éves gyerekhez hozzá nem értő szülőkkel nagyon nagy felelőtlenség, tévedésben van aki azt írta ,hogy nem szeretem a kutyát ,dehogy nem,igen is szeretem, csak van egy kis hibám nálam a gyerek az első és nem az állat.Lehetséges ,hogy több állatom van ,mint a témához hozzá szólóknak együtt véve!!
2011. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

az a kutya tartható biztonsággal gyerek mellett amelyikkel tudatosan foglalkoznak vele, és tudja a helyét a családban

nem megfelelő nevelés és törődés mellett bármelyik kutya támadhat pl.egy hisztis, erőszakos gyerekre csak idő kérdése, hogy meddig viseli el

a gyereket is szocializálni kell megfelelően a kutyához, megtanítani neki, hogyan viselkedjen mellette és persze fordítva is igaz ez

2011. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!