Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy játszotok a kutyátokkal?

Hogy játszotok a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Teniszlabdával.

Lehet idegesíteni vele rendesen ha sokáig nem dobom el a labdát, azt meg külön kihívásnak érzi hogy nehezen adja oda miután visszahozta a labdát:D

Ezt úgy kell elképzelni hogy néha már a levegőben lóg ahogy húzom felfele a labdával együtt:D

2011. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beleforgatom a fűbe miközben birkózunk. Meg fogócskázunk, azt valamiért nagyon élvezi. :)
2011. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én egy kis,piros pöttyös labdával szokam focizni vele, cselezgetek, kicsit majd elrúgom jó messzire és általában visszahozza. Vagy amolyan marakodós verekedőst szoktunk játszani mint ha egy másik kutyával lenne. Ilyenkor kiélheti az aggressziólyát.
2011. szept. 13. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
enyém a sípolós játékokat imádja. eldobom,utánnarohan aztán visszaadni nem nagyon akarja :D inkább elsipog vele, majd széttépi, rágcsája, rázza.
2011. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálam nagy bunyó a játék, 6 kutyám van, rájuk is fekhetek, általában ledöntöm az egyiket, és a többivel jól megszadizzuk:D - de szeretettel, én általában halálra simogatom, a többi meg csipkedi...

aztán másra kerül a sor...


meg van kötélhúzás, csipogós játékok (azóta a sima labda már nem gyere be), kergetőzés...


minden kutyámnak más a kedvenc játéka...:)


lehet kapni a fressnapfban röfögős disznót...

amikor velem voltak a kutyák, megmutattam nekik, majd' megőrültek!:D de sajnos az nagyon drága, és vacak anyagból van amit 5 perc alatt széttépnének...

2011. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

labda,kergetőzés-imádja ha kergetem-bújócska,úszás...

bújócska rohadt jó:)mindig kiszagol,de van hogy nyíl egyenesen elmegy mellettem,mert az orrával keres:D akkor mindig elröhögöm magam és megtalál:D próbáljátok ki nagyon nagy:D:D

2011. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teniszlabdával. Ha nagyon be akarom pörgetni őket, akkor általában 2 labdát használok, és elrúgom/dobom őket egymás után, ellenkező irányba. Olyan rally megy ilyenkor az udvarban, hogy csak na.

Aztán szoktunk venni nekik sipikét - sípolós játékot - na azt szétszedik 10 perc alatt, de nagyon szeretik a hangját, tisztára rá vannak izgulva.

Szoktunk frizbizni, de abból most kifogytunk sajnos, pedig azt is nagyon szeretik.

2011. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a bújócskát pontosan hogyan játszátok?
2011. szept. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!