Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mit jelent? Nyalogat.

Ez mit jelent? Nyalogat.

Figyelt kérdés
Ha valamiért rászólok a kutyámra, akkor abbahagyja, viszont elkezdi nyalogatni a lábamat és közben néz fel rám:) Ez mi a csodát jelent náluk? Meg akar enni?:D Na jó, azt nem hiszem én sem. De érdekelne mire gondol ilyenkor. Szerintetek?
2011. szept. 13. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem, hogy csak az én kutyám ilyen lábfetisiszta. Bár ő akkor nyalogat mikor csak úgy odajön a lábam mellé. Szerintem nála ez az üdvözlés, az vendégek lábát is megnyalja, ha papucsban vannak.
2011. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg akar enni... :D Ez aranyos! :)

Nem lehet, hogy csak simán szeret? Vagy lehet, hogy valamit érez rajtad, amitől begerjed? :D

2011. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy valami rosszat csinált és igy próbál engesztelni egy kis lábnyalival:D
2011. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
lábfetisiszta...áááá:DD
2011. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy a bőrünkön keresztül kiizzadt só ízlik neki.

Én meg szoktam neki engedni, csak akkor szólok rá ha már túl sokáig csinálja.

De van amikor úgy bekapja a lábam mintha valami finom csülköt szopogatna, de nem okoz fájdalmat, inkább csak olyan mintha vakarná.

Arra gondoltam ez lehet annak a jele is hogy ő is gondoskodik rólam.

És van amikor ha akar tőlem valamit, gyengéden megérint a nyelvével hogy oda figyeljek rá.

Lehet hogy ez beteges, de engem nem zavar.

2011. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is lábfétis :D Egyszer azt hittem leesek az ágyról, mikor a lábujjaim közé benyalt, fúúúú de csikizős volt XD

Nem tudom, hogy szídás után mit akar ezzel elérni, de szerintem próbál békülni:)

2011. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem ilyenkor a sípcsontom vagy a térdem nyalogatja:D Meg talpnyalizni szokott ha fekszek az ágyon. Mondjuk az csikiz:) De ez utóbbit minden átmenet nélkül csinálja. Gondol egyet, odajön és talpon nyalogat. Nyalakodós típus. Annyi félét olvastam már hogy mi a jelentése. Pl hogy a tisztelet jele, meg hogy egyes példányok így jobban tudnak szagmintát venni, stb. Utcán hála istennek sosem nyal meg semmit. Ki érti ezeket a jószágokat?:D Egyébként sípcsont nyalás közben (mi után rászóltam) olyan kis elvetemült a tekintete. Szinte rémisztő:D (Marmagasság 30 cm, testhossz ugyanennyi, tömeg: 6 kg, szóval robosztus testalkat, nektek is eszetekbe jutna hogy esetleg egy született gyilkológép kóstolgat titeket.)
2011. szept. 13. 23:03
 8/15 anonim válasza:
100%
Szimplán csak szeret..:D Nekem a macskák csinálják ezt, egy macskát nem láttam még amelyik ne nyalogatna meg dörgölőzne egyfolytában..:D
2011. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor szokott, ha megfésültem. :)
2011. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát az enyém nem dörgölőzött, isten nyugosztalja. Nyalogatni nyalogatott. Amikor mosakodott engem is megpucolt. Ott egyértelmű volt a nyalás oka:D Nagyon öntörvényű cica volt. Csak engem tisztelt a családban mert én nem hódoltam be neki:D
2011. szept. 13. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!