Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallva születtek a kiskutyák...

Hallva születtek a kiskutyák és az anyjuk meg is ette öket. Fertözött a anya kutya, emberre is veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
jáj :S vidd már el állatorvoshoz!!!!
2011. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Honnan veszed hogy fertőzött???? Amúgy ha megette őket akkor annak a kutyának valami baja lehetett. Én tenyésztettem pulit és tacskót is. Egyszer a tacskómnak voltak halott kölyei 2 de nem ette meg őket csak tisztogatta...!!!!!!!
2011. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Egy: Minek elleted azt a szerencsétlen kutyát, ha nem is tudod hogyan kell?

Kettő: Ha komplikáció van, miért nem hívsz orvost?

Íme egy felelős állattartó... Szánalmas.

2011. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem elöször ellet soha semmi baj nem volt vele mint anya .és kölykökkel se most meg halottak voltak meszülte és meg is ette.onnan gondoltam h fertözött lehet mert én soha nem érezteh h mozognának a kutyák amikor simogattam vagy foglakoztam vele .a hasa se sokkal volt nagyobb azt hittük mindeddig h állterhes.kitudja miota voltak benne halottan a kölykök,ezért gondolom h fertözött lehet és nem szeretném h valami bajuk legyen a gyerekeimnek!
2011. szept. 14. 20:33
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Állatorvos nem él arra felé?
2011. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

hát az elletést én sem értem, de nyugi már, valószínűleg csak első tüzelésből született alom.

a kutyád fél vagy 1 év körüli lehet - vagy már túl idős...

igazam van?


ilyenkor ez egy teljesen természetes reakció...

nem hogy a kiskutyák, még az anyakutya sincs készen egy alom felnevelésére...

se fertőzés, se semmi nem történt, viszont a kutyádat vidd el az állatorvoshoz, mert a méhük ilyenkor tropára szokott menni, amit ki kell operálni, mert belülről olyan, mint egy odakozmált rántotta.:(


gratulálok, hogy ennyi szenvedést sikerült okozni a szukátoknak...


a 2. válaszolónak üzenem:


kétlem, hogy TENYÉSZTŐ lettél volna, nekem inkább szaporítónak tűnsz, ha ennyire nem vagy képben...

2011. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

jézus máriám.


még jobb..


hányszor ellett már a kutya?

évente 2x?...


a gyerekeidnek nem lesz semmi bajuk a kutyától, neki viszont tőletek annál inkább...


valószínűleg nem megfelelő tápot kap (olcsó táp/konzerv és/vagy maradék) és a szervezete már kimerült, nem volt képes a méhében ellátni a magzatokat sem...


állatorvos, különben a kutya el is pusztulhat.

2011. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó! És amíg évekig nem hozták be a drága kutyatápokat a sznobok kutyáinak, addig Józsi bácsi pulijának hogy születtek egészséges kölykei?

Egyáltalán hogy maradtak életben a kutyák, ha csakis a legdrágább kutyatáp segítségével élik túl a születést???

2011. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem kell lehordani azért mert féltem a gyerekeimet egyértelmü h többet érnek mint egy kutya .nem elett 2 szer egy évbe 6 éves és kétszer szült összesen meg most ... jah estleg lehet "kismama" tápot kelett volna kapnia.... nem hiszem el h sok ember többe néz egy kutyát mint egy gyereket!!!
2011. szept. 14. 21:02
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

1. nem azért hordalak le, mert a gyerekeidet félted, hanem azért, mert a kutyádat NEM.

2. ahelyett, hogy belátnád, hogy rátapintottam a lényegre - a kutya már túl öreg az elléshez és a komplikációk miatt szüksége van az állatorvosi ellátásra, mert a kutya bűzölgő teteme már annál inkább károd a gyerekeid egészségére is -, inkább elkezdesz pampogni, hogy majd még költesz is a kutya kajájára...

3. a helyes táplálás alatt nem feltétlenül az Acana meg ilyen-olyan prémium tápokat értek, de pl. szerintem elég alap lenne, hogy ilyenkor legalább főtt marha/sertéslábszárat és tojást+ tojáshéjat kapjon az a szerencsétlen.


ez így összesen nem kerül 100 forintba.


ja és kedves egyik válaszoló, a régiek kajája nem volt telenyomva E100-300-ig minden műanyaggal, tartósítószerrel, meg isten tudja mikkel még...

igen nagy különbség.

2011. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!