Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit bull lakásban? Panelban...

Pit bull lakásban? Panelban lakom csak is Pit bullt szeretnék! Véleményeiteket, tapasztalaitokat várom!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem kötözködöm! De mi előnye van számodra egy pitbull-nak?
2011. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szeretem! Jó kiállású stb :)
2011. szept. 15. 01:00
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem amstaffom volt sokaig lakasba, nem ajanlom, tul nagy a mozgasigenyuk! szeencsere mosstmar kertes hazban lakunk :)
2011. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem! Nekem is sok ismerősöm van aki Amstaffokat tart és pitt bullokat! De neten olvasgattam és házba is megvannak ha jól megmozgatod őket!
2011. szept. 15. 01:04
 5/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok

csak ezek a diszkutyak vannak meg jol hazban sztem..... sajna en nem tudtam eleget mozgatni (napi 1-2ora), amugy az enyem 24 orabol 28 futkarozni, de tudod, nem akarlak lebeszelni, de 15 evig kene minden nap, nem csak par orat mozogni vele... sztem...

2011. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha kellően ki tudod elégíteni a mozgásigényét, akkor hajrá!
2011. szept. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha reggeltől estig egyedül lenne a lakásban a kutyus, akkor inkább ne.
2011. szept. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha tudod aktívan mozgatni minden nap ( tehát nem csak pórázon séta, hanem szabadon fu, játszik), akkor bátran ajánlom.


Nekünk egy energiabomba staffordunk van lakásban, van egy bullterrier és egy amstaff kutyapajtása, mindkettő lakásban van tartva és láthatóan jól érzik magukat a kutyák.

2011. szept. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem el van panelban.Gyakran kell elvinned futkorászni,sétálni,de el lesz otthon.Amúgy meg a i kutyánk reggeltől du 5 ig egyedül van,de nincs baja,és jól érzi magát.megjövök leviszem,játszok vele.Van pisilője,ha kell neki,eltudja végezni a dolgát.
2011. szept. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

nekünk panelban volt egyszerre kettő is :) és most is lakik két kislány bent a házban, ugyanúgy viszem ki őket, mint anno panelban, csak most nem a tömb köré megyünk, hanem a kertbe.


megfelelő foglalkozással (fizikai és mentális) nincs gond velük a lakásban, elnyúlnak a kanapén (nagy konformisták), és hangjukat sem hallod :)

DE mellette mi keményen megdolgoztatjuk őket, napi szinten kapnak vagy fegyelmezőt, vagy harapós munkát, vagy bicajozást, vagy gumihúzást, vagy kirándulást valamerre, plusz a rendes esti futkározás, labdázás.


ja, és ha végül lesz kiskutyád, akkor javaslom, hogy vegyél egy fém ketrecet is, így biztonságban átvészeli a lakásod a kutya kölyökkorát :D

és menjetek kutyasuliba! nagyszerű sportkutyák, kár minden elvesztegetett tehetségért.


és jól nézd meg kitől veszel kutyát, az expresszes hirdetők 90%-a nem pitet ad el, hanem valami annak látszót, ismeretlen szülőktől, mindenféle nyavalyával...

2011. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!