Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat megcsípte a méh most...

Kutyámat megcsípte a méh most mit tgeyek?

Figyelt kérdés
3 Hónapos spánielkölykömet megcsípte a méh a jobb pofáján és bedagadt neki!! Légcsövet nem érint a dolog (hál'istenek) Adtunk neki vakcinás calciumot és hidegborogatást! Mit tegyek még?
2011. szept. 15. 14:22
 1/10 greeen ***** válasza:
22%
Van Pap ismerősöd?
2011. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem kell, lassan elalszik, mire felébred semmi baja nem lesz. A kálcium jó ötlet volt.
2011. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kihúztátok a fullánkot belőle? Ha nem,akkor először is csipesszel óvatosan húzd ki.

Utána mosd le neki egy kis szódabikarbónás vízzel a csípés helyét.Aztán kicsit borogasd a pofáját.

2011. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, nyugi:) A kalcium a legjobb, hamar le fog menni a duzzanat.
2011. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi!!
2011. szept. 15. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy allergiás a méhcsípésre. Figyeld a kutyust, nem produkálja e az anafilaxiássokk tüneteit:


Hányinger, hányás.

Hörgőgörcs, légzési nehézség.

Vérnyomásesés, szívritmuszavar.

Vörös, könnyező szemek, orrfolyás.

Gyomorgörcs.

Szédülés, idegesség.

Viszkető csalánfoltok, az arc kipirulása.

A nyelv, az ajkak és a torok zsibbadása, duzzanata.



Ezeket egy weblapról másoltam ide. Én eddig úgy tudtam, hogy ha mégcspíiás után elkezd bedagadni a szem, majd az arc, utána már az eszméletvesztés következik. Itt ilyenről nem írnak, érdekes. Mindegy is. Figyeld a kutyát.



És a fullánkot ahogy előttemis írták el kell távolítani.


"Gyógyír lehet az ecetes, hidegvizes borogatás. "


Itt a hatodik bekezdést olvasd el. A legsúlyosabb eset, ha valakinek az arcát csípi meg a méh. :-/


[link]

2011. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csilla Julianna ***** válasza:
a kalciummal én is egyet értek. Az én kutyusomat a darázs csípte meg és én arra kalcium pezsgőtablettát oldottam neki fel vízben. Hál isten semmi baja nemlett. De a darázs fogásról sajnos nem akar leszokni :(
2011. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden rendeben? Hogy van a kutyusod?
2011. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyád???
2011. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek azt aki érteles választ adott!ár jól van kutya baja

15:56 :szerintem minden kutya ilyen! yiksem szokik le róla! nem nagyon tanulnak belőle:):(

2011. szept. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!