Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányadik naptól elevenedik a...

Hányadik naptól elevenedik a kiskutya?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy hanyadik naptól próbálkozik járással, stb:) minden érdekel a kiskutyáról:D
2011. szept. 15. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!mászni muszáj neki azonnal, hogy odataláljon szopizni, de elég lassan és nehézkesen megy. kb. 2 hetesen nyílik ki a szeme, addig persze még nehezebb közlekedni. 1hónaposan már totyogósak és lassan lassan egyre ügyesebbek, gyorsabbak. 8hetesen elválaszthatók az anyától, esznek egyedül és elevenek is...ha minden rendben van.
2011. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2011. szept. 15. 22:20
 3/7 Akiteki ***** válasza:

Fajtája válogatja. Mászni - ahogy előttem írták - már újszülötten tud.

Azon szoktunk szórakozni, hogy a whippet babáknak még ki sem nyílt a szemük (tehát nincsenek 2 hetesek), de már szaladnak az alomládában. Ők már csak ilyen futósak.

A huskyk előbb kinyitják a szemüket, körülnéznek és próbálnak lábra állni. Azt is úgy teszik, mint a részegek: dölöngélnek mindenfelé. Mikor meg elindulnak, csetlenek-botlanak.

2011. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És annyira erősek, hogy amikor már vakkantani próbálnak, rögtön fenékre is ülnek:))) Nekem 2 hetesen már próbálkoznak az állással:))) és a játékkal:)
2011. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:

Imádom, mikor kis fogatlanul harapdálják egymást.

A Tiéd milyen fajta?

2011. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) keverék kutyi :D neki 2 hetesen nyílt a szeme. már úgy próbálgatna felállni de nem nagyon tud még :D
2011. szept. 16. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Napról, napra erősödik.
2011. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!