Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit Bull kutyát szeretnék...

Pit Bull kutyát szeretnék venni panelba a viselkedésére? Lennék kiváncsi Tapasztalaitokat várom!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

már tegnap is megkérdezted kb pont ilyenkor.

nem panelba való egy pitbull.

2011. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

1. Ne tedd ki a kutyát annak, hogy panelban tartod, mert rossz lesz neki


2. Ne tedd ki a szomszédokat annak, hogy egy pit bullal kell együttéljenek. Én nem nézném jó szemmel.

2011. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
: )
2011. szept. 16. 00:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen kutya,a mi házunkban pár évig.Született gyerekük,a kutyát menesztették,nem tudom hova....Szegény kutya mindig nagyon fujtatott,meg hörgött,amikor vitték sétálni,majd megfulladt,annyira szaladt volna.De nem engedték,mert hogy állítólag sokan féltek tőle a lakótelepen.
2011. szept. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ,hogy neveled szerintem egyik kutyának sem jó a panelba de végülis te tudod mit szeretnél.

Ugyanúgy be lehet tanítani mint a többi kutyát, szobatiszta

legyen szófogadó...A viselkedése attól függ,hogy neveled.

Ha dög húst adsz neki még téged is megesz :D

Egyébként lehet Pit Bull-ból is szobakutyát csinálni,

csak nem szabad elkényeztetni még a végén úgy jársz mint én.


Az n pit bull-om is kölyökként panelba nevelkedett de már kertesházba költöztünk,hogy jobb legyen neki is pl.

Azóta olyan vad,teljesen meg van zavarodva szegény kutya idáig a meleg panelben most meg kint a hidegben...

Szóval ha panelba kezded el nevelni,nagyon nehéz átszoktatni,mondjuk ha elköltöznél vagy ilyesmi...


Nálunk személyes sértésnek veszi a kutya,ha ki van küldve...

Amúgy az ilyen kutyák tényleg kertes házba valók!!!

Ráadásul nem fogsz tőle megmaradni bent,meghall valami hangot kintről és egyből ugat meg sír,hogy engedd le..

2011. szept. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Csak akkor való panelba egy pitbull, ha te is jól éreznéd magad egy 2x2 m-es terráriumban életed hátralévő részében.
2011. szept. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
hát a kedves válaszolóknak felhívnám a figyelmét arra,hogy a méret nem számít,mivel az én németjuhászom pl nagyon szeret panelba,pedig a nj se egy kis kutya.
2011. szept. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 greeen ***** válasza:
38%
csakhogy a német juhász egy rendkívül alkalmazkodó faj!(nem véletlen van hegyimentéstől,vadászkutyán át örzővédésen túl vakvezetésig vagy nyomkövető kutyaként használva...és a sorolás végtelen.Ezzel nem egy pidbult akarok lekicsinyíteni,hanem arra utalok,hogy az a kutya sokkal erősebb vérmésékletű,abból az aspektusból karakteresebb fajta,amit nyilván lehet panelban tartani de sokkal jobban megsínyli.
2011. szept. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy mondat közepére nem rakunk kérdőjelet.
2011. szept. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
PitBull kutyákkal jön le rám, egy 40 kilós nőre! Tudod mi vagy te? Sinter vagy!
2011. szept. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!