Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetted túl magad a...

Hogy tetted túl magad a kutyád halála után?

Figyelt kérdés
Tegnap este halt meg, 8 év után.
2011. szept. 16. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:'(
2011. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Az idő segített, mert a kutyám nem szenvedett halála előtt.


Viszont régen, amikor még nem volt saját lovam, a kedvenc lovamat VÁGÓRA küldték. Hát azt azóta sem tudom feldolgozni - hogy egy olyan emberhez szokott állatot, aki az ember apró testmozdulataiból is tudja annak szándékát, és egyébként megbízik az emberben, és egész életében az emberért dolgozott, elviselte a hátán a 100 kilós nyeregben pattogó kezdőket... Hogy egy ilyen állatot elküldenek vágóra... Csak hogy még egy utolsó kis hasznot kihúzzanak belőle... Gusztustalan és embertelen dolog volt, de még ennél is rosszabb abba belegondolni, hogy milyen szörnyű lehetett a lónak a vágóhídon.

2011. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ma 09:34 elhiszem hogy rossz neked,de azért ne legyél már érzéketlen! Egy állat elvesztése is nagyon fájdalmas dolog!:S

Kedves kérdező én nagyon nehezen tettem túl magam, sőt igazából még nem is tettem túl magam 100 %-osan.Az első pár nap volt a legrosszabb.:( 3 hónapja halt meg a kutyuskám de még mindig nagyon rossz,és hiányzik! :(

2011. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez most nem vigasztal téged és még pillanatnyilag gondolni sem tudsz másik kutyára, de állítólag egy másik kutyus nagyon sokat segíthet, máskülönben több hónapig is érezni fogod a fájdalmas hiányt.
2011. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
9:56-os Te nem gondoltál arra, hogy menhelyre mész és ott gondoskodsz róluk terápia jelleggel? Én elviszem a kutyám maradék ételét. Egyszerűen nem tudok magamhoz térni és rendet tenni. CSak ülök és nem tudom felfogni, hogy örökre elment. Ráadásul nem tudom pótolni semmivel.
2011. szept. 16. 10:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó. nagyon sajnálom a pacit:(én is imádom őket van is kettő. ha ez történne bármeikel...:(


és hogy a kérdésre válaszoljak: nehezen. az első kutyánk halálát csak hallotam, de nem láttam. a másodikat láttam.:( egy műtéten volt túl és be kellet rakni egy kisebb helyre ahol nem tudd szaladgálni( a lábát műtötték) apa kifizette a műtétet mert annyira szerette ő is nem akarta h elaltassák. doki azt monta pár hét ésugrálni fog... rossz volt látni h a virgonc kutya most ott fekszik és csak pislog. suli elött gyorsan meglátogattam,denem mozdult, semmi. szolongattam, semmi. meghalt:( én montam el telefonon apának is. de már sírtam. haza jöttem újra megnéztem mert nem tudtam elhinni. aznap este eltemettük:(

7 éves volt.még most is rossz felidézni. pedig 4 hónapja..

sajnálom a kutyusod:( biztos imádtad. sírd ki magad az segít.

2011. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
félek, hogy nem tudnám az új kutyát úgy szeretni mint őt. más lenne a természete, máshoz lenne hozzászokva, egyszerűen nem lenne olyan tulajdonsága és egyedisége, mint az első kutyusomnak. Nagyon szép volt, ritka kutyafajta. Nem egy zsemleszínű spániel, aki ugyanúgy néz ki.
2011. szept. 16. 10:06
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, hogy meghallgattok. sokat jelent. sajnálom a lovadat is. egy állat elvesztése nehéz, legyen az nagy vagy kicsi testű.
2011. szept. 16. 10:08
 9/16 A kérdező kommentje:
és megértelek, hogy nem tudtad méltóképpen elbúcsúztatni a pacidat. Nekem hála istennek megadatott, hogy az utolsó percéig ott legyek vele.
2011. szept. 16. 10:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, főleg, hogy ilyen hamar veszítetted el. Én mai napig nem tudtam teljesen túltenni magam a kutyám halálán, mert bűntudatom van. Úgy érzem nem tettem meg mindent érte, nem foglalkoztam vele eleget, ráadásul megbetegedett, úgy pusztult el, én pedig nem is voltam vele, mert külföldön voltam. :-(( Szerintem soha nem is fogom megbocsájtani magamnak...hiába van másik kutyám, szinte naponta eszembe jut, és ez már 6 éve volt...
2011. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!