Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerűen nem tudom mit...

Egyszerűen nem tudom mit tegyek! -? -

Figyelt kérdés
9éves kutyám bekerült a korházba lázzal és mint kiderült az emlőiben található daganattól volt. Azt mondták megkellene műteni (már volt egy ilyen műtétje pont 1 évvel ezelött akkor csak 3 emlőjét távolították el) most a többire terjedt át. De nem tudom h érdemes-e megműteni azt véve hogy 9 éves és mire felgyógyul már nem lesz a régi, és biztosíték sincs arra h nem terjedt-e már rá a tüdejére. Mit csináljak? :(
2011. szept. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
9 éves kutya még nem öreg, ha az én kutyám lenne már túl lenne az operáción (porckorongsérves 9 éves kutyusunknak a doki nem javasolta a műtétet, altatást javasolt - még 5 évet élt, boldogan, fájdalommentesen, igaz kicsit sántikált és hülyén járt)...a következő kutyádat meg 16 hetesen ivartalaníttatod és kisebb lesz a kockázat
2011. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha műtét után fájdalommentesen még élhet egy darabig (akár csak egy évig), akkor én biztosan belevágnék a műtétbe. Ha orvos is ezt javasolja, akkor meg pláne!
2011. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudják nézni, hogy van-e áttét a tüdejében. Az orvos majd tájékoztat a lehetőségekről.
2011. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

tudom, hogy egy műtét nem ingyen van, de szerintem megérdemel a kutyusod egy esélyt...


ha az enyémről lenne szó, nem is gondolkodnék egy percig sem.


(a cicámat is el akarták altatni egy kutyatámadás után, én még gyerek voltam, sírtam, hogy csak azt ne... így megműtötték, és láss csodát, évekig élt még teljesen egészségesen.)

2011. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá esély, hogy szenvedés nélkül tovább éljen, akkor egyértelműen műtét.
2011. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!