Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől dagadhatott be a kutyám...

Mitől dagadhatott be a kutyám bal oldali pofája? Ill. büdös egy kicsit, de nem a szőre az.

Figyelt kérdés
1 éves Pekingi palota pincsimnek bedagadt ma a fél pofája. Reggel nem vettem észre, vagy nem volt még. Sétánál láttam a különbséget. Anyuval elvisszük orvoshoz, de addig is: mitől lehetett? Lehet, van egy rossz foga? Az lehet büdös? Mert érzek valami büdit a kutyán, de a szőre az illatos. Eddig a fülére is gyanakodtam, hogy onnan jön a szag. Szerintetek?
2011. szept. 17. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy a foga, vagy valamilyen rovarcsípés. szerintem.
2011. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha büdös, akkor nem valószínű, hogy rovarcsípés. Inkább a fogával vagy a fülével lehet gond. Mindenképpen lássa állatorvos.
2011. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fog, fül....állatorvos
2011. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert akkor vettem észre amikor egy nagyobb területen elengedtem, és labdáztam vele egy kicsit. amikor hozta vissza a labdát, fél úton megállt, le lassított és leült. szomorú fejet vágott.<--ekkor vettem észre. majd 2 perc után jól volt. a szaga már egy ideje megvan, kb. 1 hete. eleinte azt hittem a szőre az, de nem, mert megfürdettem és utána is olyan volt, csak illatosabb volt a szőre. de a szag nem múlt el.
2011. szept. 17. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Fülatkától, egyéb fülbetegségtől lehet büdös a füle.

Fogfájástól, ínygyulladástól lehet gennyszagú, büdős a szája.

És ha a ráncaibe a pofiján felgyűlt valamilyen kosz, az is begyulladhatott, az is lehet büdös.


:-/


Majd mondd el, mi volt a dokinál. :-)

2011. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben. a ráncai azok tiszták.
2011. szept. 17. 13:22
 7/7 A kérdező kommentje:
nem visszük mégsem, mert elmúlt a feldagadás. a szagot meg megkérdezzük majd, mert amúgy is jövőhét után visszük ivartalanítani. (jövő héten vinnénk, csak az állatorvos délután dolgozik, és anyum is)
2011. szept. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!