Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3hónapos hasmenéses kutyának...

3hónapos hasmenéses kutyának főtt krumplit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
a kutyák a krumplit nem tudják megemészteni:S csak átmegy rajtuk, szóval szerintem ne. inkább próbáld meg háztartási kekszel etetni:) és figyelj, hogy sok vizet igyon:)
2011. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

rizst. és sok vizet.

és tudni kéne mitől van hasmenése. Hány oltása van meg?

2011. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem az anyatejtől lehet hasmenése. vagy ilyen korban már nemisznak? nem tudom.
2011. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2hónaposan hoztuk el,tápot és házi kaját is kap,de nekünk semmi bajunk,szóval szerintem a házi kaja kilőve. 3oltása van eddig a veszettség elleni lesz a következő. egyébként csütörtökön volt oltva,ez válthatta ki esetleg?
2011. szept. 17. 18:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Krumplit ne adj neki! Én ilyenkor köménymag levest adok neki és aznap semmi mást. Helyrehozza a gyomrát szépen.
2011. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

háztartási keksz épp van itthon.

egyébként nem látom jelét a bágyadtságnak, szépen játszik,teljesíti amit kérek.

2011. szept. 17. 18:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Rizst főzz neki és hanyagold a házi kosztot. Zsíros és fűszeres, nem kiskutyának való.
2011. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3 hünapos hasmenéses kutyának állatorvost!
2011. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jajjj már álatorvos állatorvos...nekemis 3 és fél hónapos kutyám van és ,amikor elszaladtuk hozzá ert ment a hasa a kutyának plusz vér is volt benne kiröhögött!és kapásból rájött első kutyám...elagyarázta ,hogy mivel még babának számít előfordulhat ,hogy megy a hasa(játszik akkor semmi baja ha nem játszana aggódhatnál)a vér meg lehet hajszálerek elpattannak annak sincs semmi súlyos következménye...amíg életvidám ne f*ssál ettől :D
2011. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet valami olyat kapott házikosztba ami nem megszokott esetleg kajaváltás de lehet náluk még különböző környezeti változásokra ami neked fel se tűnik :)
2011. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!