Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télire megéri labrador kutyakö...

Télire megéri labrador kutyakölyköt venni mennyire birja ez a fajta a hideget?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ha az udvarra szánod akkor nem.
2011. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából kutyaházba de akkor azt mondod nem igazán.lehet akkor tavasszal lesz vétel csak :)
2011. szept. 17. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez hülyeség higy nem bírja!Kutya!!!És Labrador!!!Nem kisnyuszi!Kintre ,,tervezték" őket!
2011. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A labrador bírja a hideget, főleg, ha van jól szigetelt háza. Nekem csak az nem tetszik, hogy kölyköt akarsz az udvarra tenni, főleg télen, amikor ti magatok is bent kuksoltok a házban és nem kint töltitek az időtöket az udvaron. Magyarul találkozol a kölyökkutyáddal naponta 3xfél órát, pont abban a nagyon fontos első néhány hónapban, amikor a kutya szivacs módjára szívná az információkat, szocializálódna és tanulna. Én fél éves koráig mindenképp a lakásban tartanám, ebben az esetben tavaszig. A kölyök időszak annyira meghatározó a későbbi életére nézve, hogy ilyenkor a lehető legtöbb időt a családban kellene töltenie minden kiskutyának, akkor is, ha később kerti kutya lesz. És vinni mindig mindenhova magunkkal, hogy minél többféle inger érje!
2011. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Mi is október elején hozzuk el a golden retriever kölykünket, és nekünk is kertben lesz. Azt mondta a tenyésztő, hogy ha nem fújja őt a szél, és van alatta rongy, nem lesz semmi baja... Ezért mi nem kutyaházba tesszük, hanem a teraszon lesz a helye, az teljesen szélmentes. Úgyhogy huzatmentes helyet biztosíts neki, és nyugodtan vegyél kiskutyát :)
2011. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél télre,nem lesz semmi baja az ég adta világon,maxaz hogy 1edül érzi magát,mert gondolom a rossz idő miatt nem tudtok majdvele annyit foglalkozni mint nyáron vagy tavasszal.

Labrador,eleve az a feladata hogy a jeges vízből is kimentsen akárkit,unokatesóméknak van és kifejezetten utálja a meleget,télen olyan édesen hempereg a hóban,mint 1 kövér bálna:)

2011. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha az a lényeg, hogy ne legyen beteg, akkor egy jól szigetelt, megfelelő méretű kutyaházban természetesen simán kibírja.

Viszont ha azt is fontosnak tartod, hogy a kutya boldog és kiegyensúlyozott legyen, akkor ne labradort vegyél a kertbe, merthogy elég emberbarát fajta, és depressziós lesz, ha csak kib*sszák egy unalmasan mindig ugyanolyan környezetbe tökegyedül, pláne kölyökként. Vegyél labit, ha az kell, de tartsd közel magadhoz, vagy vegyél valami pásztorkutyát, ami nem igényli annyira a folyamatos társaságot.

2011. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi labradorunk szinte nem is érezte a hideget. Szinte egész nap a hóban játszott, pedig volt egy jó kis szalmával bélelt háza.
2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mudis válasza:

tegnap 21:03 TELJESEN IGAZA VAN!!!!


MINTHA CSAK ÉN ÍRTAM VOLNA!!!:)

2011. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!