Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most 3 hónapós a kis rotim...

Most 3 hónapós a kis rotim marmagassága 38 cm a súlya pedig 10-12 kg körül van ez jónak számít vagy kicsinek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél óra alatt összement?
2011. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, fogyózott és nőtt 2 cm-t. :)))
2011. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg. Nem csak fogyott, nőtt is. :)
2011. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak rossz helyről mértem a marját meg a mérleg se volt jóh, így most tippeltem mert nehezebb mint 10 kg krumpli:D Deh msot komolyan?
2011. szept. 18. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

miért méregeted?


tök fölösleges. ha jó kondiban van, nem kövér, nem sovány, élénk, normálisat szrik, rendszeresen féreghajtva van, és jó minőségű kutyatápot kap, akkor nem kell görcsölni a méretein. majd méregesd 2 évesen, akkor lesz kifejlett. amúgy sem tudsz a genetikáján kajával változtatni (vagyis tudsz, ha nagyon akarsz, de azzal csak árthatsz a kutyának!), ráadásul a kutyák különböző ütemben nőnek, nem szabad őket összehasonlítgatni.

2011. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom nem mai a kérdés. Mekkora lett a kutyád? Igazából a marmagassága érdekel. Nekem egy keverék szukám van szintén most 3 hónapos és 38-39 cm magas de vékonyabb egy rotinál. Köszi!

2013. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!