Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyámmal?

Mi lesz a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Nem kérdezni szeretnék, hanem segítséget kérek végső elkeseredésemben. Van egy németjuhász keverékem, nagyon szeretem őt. 6 éves. Sajnos most egy ideje olyan anyagi helyzetbe kerültem, hogy nincs rá lehetőségem, hogy vegyek neki eledelt, már a család létfenntartása is nehéz. Próbáltam új gazdát szerezni neki, ahol olyan jól élne, mint eddig nálam, de nem találtam. Szegénykém lesoványodott, de egészséges és boldog. Ha van olyan jóérzésű kutyabarát aki tudna neki ajándékozni valamilyen eledelt, nagyon megköszönném. Lehet, hogy ezért megvetnek sokan, de nem pénzt kérek, és nem nekem kell ennivaló, csak a kutyámnak szeretnék örömet okozni, mert megérdemli, nagyon szeretem őt. Akik ezért bántanak, inkább ne is írjanak, mert én érzem ezt a helyzetet.
2011. szept. 18. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol élsz?

Mert ha pesti vagy, akkor egy-két kutyakonzerv egy héten nekem belefér.

2011. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol élsz. Mert én tudnék segíteni! :)
2011. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja egyébként 21:10-es vagyok. Nekem nem tudsz privátot írni, mert nem él ez az e-mail címem, de ha írnál akkor ide írj: ximo345@hotmail.com
2011. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki melyik városban laksz. Ha tudok, én is szívesen segítek!
2011. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az a megvetendő, ha valaki ezért megvetne. Sokan ha ilyen helyzetbe kerülnek inkább szélnek eresztik a kutyát, ahelyett, hogy segítséget kérjenek. Sőt, vannak akik akkor is inkább kidobják, ha bármi gondjuk van vele, vagy csak megunják. Az ilyeneket mit te nem megvetni kell, hanem megbecsülni, hogy nehéz helyzetben is gondolnak a kutyájukra!
2011. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg vmelyik intézménynél, ahol ki kell amúgy dobni a kaját, (ez nem vicc, pont azért, hogy a konyhásnénik ne lophassák el) hogy nem-e lehet esetleg...
2011. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen segítek. Kivéve, ha cigiztek. Akkor felejts el. Némelyik családban előbb jut cigire meg piára, mint hogy a gyerek vagy a kutya egyen. Ha nem ilyen vagy, nekem is írhatsz. Bár jó lenne tudni, hol élsz.
2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!


Próbálkozz itt! (sajnos, én segíteni nem tudok, mert most is közcélú szerződéssel dolgozok...nekem sincs pénzem)


[link]

2011. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Alig mertem megnézni, hogy milyen válaszokat kaptam. Mit ne mondjak, mindenre számítottam, de erre nem. Nem hittem, hogy ilyen jószívű emberek is vannak még. Mindenkinek köszönet érte. Itt nem akarom kiírni, hogy melyik városban élek, ez egy kis település Abádszalók környékén. Aki továbbra is tud segíteni, annak megírom. Mégegyszer, mindenkinek köszönöm.
2011. szept. 21. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Hááát én egri vagyok, nem tudom, hogy tudnék-e így valamit csinálni. Minden esetre írj e-mailt: ximo345@hotmail.com
2011. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!