Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való panelba?

Milyen kutya való panelba?

Figyelt kérdés
Szeretnék panel 3. emeletén tartani egy lehetőleg kis termetű, nyugodt, rövid szőrű kutyát. Melyik fajtát/fajtákat javasoljátok? :)
2011. szept. 18. 21:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%
kuya nem való panelba
2011. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%

én személy szerint sajnálom a panelkutyákat. elég sok időt kell majd rászánnod a sétáltalására, és nem jó neki ha egész nap egyedül van hagyva otthon. Ha esetleg rászokik arra, hogy ugat és nyüszít amikor egyedül van, lesz néhány csatád a szomszédokkal is.


Úgyhogy inkább tengerimalac, degu, csincsilla, hörcsög, törpenyúl, stb...


Lehet, hogy le fogtok pontozni, de ez a véleményem és kész :D

2011. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

uszkár, bichon, kisebb testű terrierek.

De azt ne felejtsd el, hogy még a nyugodt fajták is igénylik a napi 2-3 óra aktív mozgást, sétát.

2011. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

mopsz

bichon frisé

havanese

2011. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg panelban van kutya. Most mennyivel jobb annak a kutyának aki kertes házban él 50 cm-es láncon? Ha napi legalább 4-szer fél órára le tudod vinni (plusz hétvégente több órákat), valaki mindig van otthon vele, sokat foglalkoztok vele, nem 20 négyzetméter a lakás akkor: nem lényeges, hogy rövidszörű legyen (az is tud hatalmas felfordulást csinálni vedléskor), úgyhogy rengeteg közül választhatsz.
2011. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
németjuhász, pitbull, bulldog, skótjuhász.
2011. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

Törpe vagy toy uszkár.

Kicsi,okos,szép,nyugis és nem hullik a szőre.

2011. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem sem való kutya panelba, de én is oda fogok venni, tehát egy szót sem szólhatok... :)

Ha sokat tudsz vele sétálni és foglalkozni, akkor viszont nincs gond. Kicsi és rövid szőrű kutya pedig: tacskó, basenji, border terrier, brabanti kis griffon, cairn terrier, csivava és még egy rakás van. Nézelődj a neten.

2011. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem írta, hogy jobb, ha kertes házban van 5
2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Előző vagyok, bocs félre nyomtam. Szóval senki sem írta hogy jobb ha kertes házban van 50 cm-s láncon. Azokat is sajnálom.
2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!