Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz Bonyhádon kutyaiskola?

Mikor lesz Bonyhádon kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lesz Bonyhádon kutyasuli? Mert tavaly azt hiszem volt. A piactéren. Előre köszönöm!:)
2011. szept. 19. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: ott nincs olyan, hogy korhatár? Mármint hány éves gazdik mehetnek oda?
2011. szept. 19. 12:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom, hogy Bonyhádon mikor lesz kutyasuli, de Szegeden tudok egy jó sulit. Oda járhatnak fiatalabb gazdik is a kedvenceikkel :-) A kecskeméti cerberoskutyaiskola tanfolyamai vannak Szegeden is.
2011. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy legalább egy kutyafuttató jó lenne! :)
2012. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is örülnék egy kutyafuttatónak...kb. minden nap gondba vagyok, hogy hova vigyem, hogy rendesen kifussa magát és senkit ne zavarjunk...vagy legalább egy vele egysúlyú pajti is jól jönne...milyen kutyusod van ha még aktuális a kérdés...?
2012. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most semmulyen, volt egy goldenem, de ő anyuhoz költözött a kicsi hely miatt. Viszont most szeretnénk majd eljpltötni és egy huskyt vagy németjuhászt tartani, szóval kelene az a futtató...:)
2012. dec. 2. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem agaram van. Bármilyen kutyát lefáraszt. :)
2012. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!