Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miéért nem szoba tisztaaa?

Miéért nem szoba tisztaaa?

Figyelt kérdés
Sziasztok.6hónapis palotapincsi kutyusom(kan) nem szobatiszta..vagyis félig meddig az...Lent egyáltalán nem hajlandó kakálni/pisilni...kivárja míg felhozzuk(tömblakás)és megy az alomhoz..Az is mikor hogy sikerül,mert van,hogy afeje benne van de a pöcörője és a feneke kint...tehát az anyag mellé megy...hogy érhetnénk el,hogy lent kakiljon?
2011. szept. 19. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Számtalan ilyen kérdést találsz itt,számtalan válasszal. Keress rá.
2011. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menjél vele kutyák közé, hogy ellesse a nagy "titkot" a többiektől:)

És addig legyél lent vele, amíg nem intézi el, és akkor nagyon dicsérd meg. Én a legelső alkalommal 4 és fél órát sétáltam lent, mire végre pisilt egyet a kutyám :D

2011. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen kutyák közé járunk:D
2011. szept. 19. 15:42
 4/6 Hovarju ***** válasza:

Szerintem nagyon gyorsan szüntesd meg a lakásban levő almot és takaríts fel utána fertőtlenítőszerrel, hogy ne maradjon szagnyom sem a lakásban. Amíg érzi a szagot a lakásban nem fog lennt wc-zni.

Nem tudom milyen sűrűn jársz vele sétálni, de próbáld meg sűríteni ezeket az alkalmakat.

Ha lennt pisil, kakil, hatalmas dicséret, ha otthon, akkor a lehető leggyorsabban takarítsd fel alaposan a dolgot. Ha rajtakaptad akció közben megszidhatod, de ha csak utána, akkor egyetlen szó nélkül mosd fel.

sok sikert és kitartást hozzá.

2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A betanítása nem 1 napig tart sok hét/hónap kitartó munka kell hozzá!
2011. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
naponta 3szor járunk le..de ha útánna kapom rajta akkor nem úgy van hogy megmutatom neki és leszidom?:D
2011. szept. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!