Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NAgy hiba? A kutyám szoktam...

Lee12 kérdése:

NAgy hiba? A kutyám szoktam labdázni és ha lefekszik a labdával akkor melléfekszem és néha így a hasára fordítom és ott simogatom?

Figyelt kérdés

csak van hogy nemtudom én erőltetem és szokott játékból harapdálni én meg olyankor lenyomom a fejét és ma kicsit eldurvult és lehet hogy utána játékból ugrált de én megijedtem mert fájt és megrúgtam egyszer aztán megint ugrott és még egyszer aztán elment...gondolom megsértődött

na szóval én hibáztam de utána kimentem és adtam finom kaját neki meg simogattam

naszóval a kutya megjegyzi eszt?


2011. szept. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... ha nem rendszeres az ilyen eldurvulás akkor cakk pakk elfeledi :) Nálunk is néha bedurvul a játék de másnap már kezdi a kis mocsok elölről mintha előző nap semmi nem történt volna. Elméletileg ők csak a jelennek élnek... ebben mondjuk nem hiszek, de azt sem hiszem, hogy sokáig kelljen puncsolnod a blökidnek emiatt a baki miatt :)
2011. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, megjegyzi. De a kutyák annál sokkal jobban szeretik a gazdájukat, hogy emiatt életük végéig haragudjanak.

De remélem, hogy borzalmas bűntudatod van...soha nem tudnám megütni a kutyámat, nem hogy megrúgni. Tudom, hogy "csak" állat, de szerintem igenis megalázó neki,hogy belerúgtál.

2011. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám, ha lefekszik a labdával és látja, hogy közeledek, egyből hanyatt vágja magát, és várja a pocak simogatást. Szerencsére nálunk eldurvulni nem szokott, a felugráláson kívül durvábbat nem csinál. Amúgy nyugi, nem fogja megjegyezni :)
2011. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rúgás helyett lett volna más megoldás is...Ha megint eldurvul a játék egyszerűen csak hagyd ott vagy fordíts neki hátat és amíg nem látod hogy lenyugodott ne foglalkozz vele,egy idő után megérti mi miért történik....
2011. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egész életére megjegyzi, feltéve, ha többet nem fordul elő ilyen. De valóban jobb lett volna, ha máshogy próbálsz hárítani.
2011. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg vele játszani.
2011. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!