Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mehet a kutyám hasa?

Miért mehet a kutyám hasa?

Figyelt kérdés

2 hete van nálam.Normálisan száraz tápot és konzervet is kap.Hétvégén ment a hasa néha de volt olyan ,hogy normális volt a kakija.Most megint kezdi ,hogy hajnalban normálisat produkált most meg megint eszeveszettül megy neki.Nem bánatos,játszik,enni most nem kért,inni iszik(hajnalba vedelt)-->Bár nem annyira játszik meg minden de eleven.


Most kapná holnap az első oltását.


2011. szept. 20. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Remek alkalom lesz a dokinak megmutatni.
2011. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jééé komoly?Erre magamtól is rájöttem,de mivel csak este rendel így elég nehéz lenne most elvinnem.
2011. szept. 20. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős? honnan került hozzád?


ha most lesz az első oltása, gondolom valami házi szaporultból van.


nagyon figyeld, hogy nem hány-e, illetve hogy a széklete nem pirosas - véres-e.


ez lehet az új hely miatt vagy olyan kaja miatt is, de lehet a lassú lefolyású változata a parvo vírusnak, ami sokszor halálos.


az első oltását 6 hetesen pont a parvo ellen kapja.

utána minden 2. héten még 2x.

a teljes védelem a 3. oltás után alakul csak ki!


a parvo a levegőben van, nem kell más kutyával találkoznia...


az minden esetre jó jel, hogy vidám és játszik, de az, hogy ma már nem akart enni intő jel!


minél hamarabb doki, mert a lassú kezdet után 1-2 nap és meghalhat, ha parvoról van szó.

2011. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A konzervet felejtsd el. Nagyon sok kutyahasa megy tőle, és nem sok értelme van. Etesd jó minőségű szárazzal
2011. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A parvó sajnos tudom,hogy milyen de nem hiszem hogy az,este viszem dokihoz.


Eddig semmi ,,komolyabb" baja nincs.

2011. szept. 20. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:

a konzervekkel az a baj, hogy megoli a kutya majat, a baratom nemetjuhasza korhazba kerult e miatt a farkarol es labarol helyenkenet lehulott a szor


az en nemetjuhaszom 1ik nap nem kapott kajat, mert egesznap futtattam es usztattam, de mikor hazaertunk, 1 fel ora alatt megevett kb. 1,5L tapot (pedigree junior) es masnap szetfosta magat a doki adott valamit es aztan helyrejott

azutan meg tortent vele ijen akkor is tul belakott tapbol

ugy hogy mind1 hogy milyen kaja csak meg kell nezni hugy mennyit kaphat naponta belole a kutya

2011. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!