Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek aggódjak?

Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyusom 7éves Pincsi.Soha nem tudtuk elengedni,mármint póráz nélkül,mert elszökött volna.Viszont most egy közös udvaros házba költöztünk ahol a kapu mindig nyitva van.Ezáltal ismerőst megkértünk,hogy vigyázzon rá amíg új házat nem találunk.1hetet volt nála mert kiderült,hogy egyedül leengedte a kertbe,ö is ilyen közös házba lakik.Az lenne a lényeg,hogy a kutya hálásabb lett az alatt az idö alatt amíg nem volt velünk,most is az udvaros házba vagyunk még.Elengedtük és nem szökött el.Viszont félünk,hogy csak sunyiskodik és várja az alkalmat amikor letud lépni.Szerintetek aggódjak?Mit javasoltok?
2011. szept. 20. 16:20
 1/4 anonim válasza:
Sztem ne nagyon engedd el, csak ha nincs nyitva a kapu akkor lehetsz biztos bennne hogy nem szökik el
2011. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amikor kint vagyok az udvaron csak akkor van kint
2011. szept. 20. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább azon kellene elgondolkodni, hogy hogyan lett 1 hét alatt egy idegen kezében hálásabb....valamit nagyon elcsesztetek az elmúlt években....olvassatok, tanuljatok, soha sem késő normális szófogadó kutyát nevelni(és ez a kutyatartón múlik kizárólag!), csak némi információ pótlásra lenne szükség, esetleg egy szakemberre aki megmutatja, elmagyarázza mi az amit jól (ha van ilyen) és mi az amit rosszul tudtatok, csináltatok eddig és mit kell tennetek, hogy rendeződjön a kutyával a kapcsolatotok
2011. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
JÓ,HOGY ÍRTAM,HOGY ISMERŐSNEK ADTUK ODA.AMÚGY MEG A VISELKEDÉSÉN VETTÜK ÉSZRE.DE KÖSZI MINDENKINEK.
2011. szept. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!