Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű keverék kutyám pár...

Nagytestű keverék kutyám pár nappal hamarabb kölykedzett mint a pincsim, és most megette a pincsi kölyköket! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
eddig még soha nem hallottam ilyenről!!Mire fel eszméltünk,már csak pár kis mócsing maradt a négy kölyökből.Azalatt történt,míg az anyjuk kinn futkározott,wc-zett.Mire bement a helyére már hiába akart verekedni a naggyal,kölykök nem voltak:(
2011. szept. 21. 06:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
50ezerért már egy lovat is kipakolnak, nemhogy egy apró pincsit...
2012. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%
2011 szeptemberében történ az eset, mikor kiírtad a kérdést. Most 2012 nyarán mi a fenének emeled ki a kérdésed? Meg történt újra az egész vagy mi? Nevetséges ahogy itt szítod a feszültséget a buta kérdéseddel és a buta hozzáállásoddal.
2012. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbben amikor kutya tartásra adják a feküket, még tájékozatlanok, de gyorsan rájönnek, hogy ez nem is olyan egyszerű dolog, ezért elkezdenek utánaolvasni a kutyatartásnak-nevelésnek. És napok-hetek alatt gyorsan kikupálják magukat kutyatémában. Ahogy elnézem neked évek óta vannak kutyáid, több is és eddig jutottál...morálisan minuszba...de mostmár én is azt kezdem feltételezni, hogy ez a kérdés csak provokáció és szórakozol....ha így van irigylem a sok szabadidődet....
2012. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
40%

Annyira váratlan volt gondolom, hogy azóta (egy év elteltével) sem térsz magadhoz a sokktól... :)))


Nem lehet hatalmas kutyás tapasztalattal és tudással születni, ezt tanulni kell/lehet, de már megkaptad a választ a kérdésedre, innentől kezdve, nem igazán értem (és gondolom a többiek sem), hogy mi a fenének kell egy MeGvÁlaSzOlt kérdést kiemelni 1 (azaz egy) év elteltével.

2012. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

"Te biztos eleve kutya alomba születtél,és tapasztalatod már anyádtól magadba szívtad!"


Nem, az én anyukámnak soha nem voltak kutyái, nem is értett hozzájuk. Volt viszont benne annyi felelősségtudat, hogy megtanított: ha állatot szeretnék, előbb tanuljak róluk sokat. Én EZT szívtam magamba anyámtól.

2012. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!