Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier első kutyának?

Bullterrier első kutyának?

Figyelt kérdés
Vagy inkább mopsz?
2011. szept. 21. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem kérdés, csak bullterrier. Szerintem az inkább kutya, elnézést a mopsz rajongóktól.
2011. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első hozzászólóhoz.

Mopsz-bullterrier, 2 külön fogalom, teljesen eltérő személyiséggel rendelkeznek.


Én bullterriert választanék, ismerek egyet, olyan édes, játékos, bár állítólag elég lassú felfogásúak :)


Nekünk staffordunk van, első kutyánk, mégis kiválóan fegyelmezett.

Ha van érzéked a kutyákhoz, elsőre is nagyon jól meg tudod nevelni, ha pedig nincs, akkor lehet akármennyi, a fejedre fognak nőni.

2011. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak úgy mondom, hogy mind a két fajta egy genetikai elváltozás eredménye...


mondjuk ha a kettő közül kell választani, én is a bullterrierre szavazok, de ezek a kutyák általában energiabombák, képtelenség őket lefárasztani...


a mopszok meg társasági kutyák, barátságosak mindenkivel, de rengeteg betegségre hajlamosak... (légúti, szív és érrendszeri,...)

2011. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp a múltkor vittünk egy aranyos talált fiatal bullterrier szukát az állatmenhelyre. Sajnáltam, hogy nem tarthatjuk meg, nagyon helyes kutya volt, de nem engedhetjük meg magunknak. Egyébként megtartottuk volna, az biztos!
2011. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bullterrier elég domináns,szóval mindenképpen fegyelmezni kell kezdettől fogva!!!

első kutyának én nem ajánlanám.mert az elsőket mindig elkényeztetik/elrontják,persze akinek van érzéke hozzá az jól nevelt kutyát csinál belőle.mopsz nekem nem kéne ingyen sem:D

2011. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!