Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell megfelelően...

Hogyan kell megfelelően nevelni egy kutyát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alapokat itt el tudod olvasni: www.scribd.com/doc/8027039/Jan-Fennel-Kutyapszichologia


Hogy az alapokra milyen házat építesz, az már sok mindentől függ.

2011. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mindig legyen előtte kaja meg víz.. Kb. azonos időben legyen mindennap étkeztetve..Legyen változatos az étrendje,és ha még kicsi a kutyus,akkor adj neki tejet is! :) Csinálj a méretének megfelelő kutyaházat,lehetőleg szabadon legyen engedve,mert a bezártságtól a viselkedése is függ... Tudatosítani kell benne hogy mi vagyunk a "falkavezérek",és nem ő,de ugyanakkor biznia is kell bennünk. Ha valami rosszat csinál ,akkor üssünk egy picit az orrára. De viszont ha valmi feladatot elvégez ,dicsérjük meg ,adjunk neki jutalomfalatot...
2011. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló által belinkelt könyvben nagyon sokmindent megtalálsz, ha aszerint neveled a kutyád nagy baj nem lesz.

A második választ pedig inkább hagyd figyelmen kívül, mert irtózatosan sok baromság van benne. Értem én, hogy benne van a jószándék, de ha én valamit nem tudok, inkább nem szólok bele.

2011. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!