Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan gyözzem meg anyám hogy...

Hogyan gyözzem meg anyám hogy legyen egy kutyám?

Figyelt kérdés
kertes házba lakunk és szeretnék egy német juhászt van még kutyánk melllette de egyik se szeret engem :S min mást szerett pedig én nem csináltam velük semmit na de szerintetek hogy gyözzem meg
2011. szept. 21. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van kutyátok, barátkozz azzal. Gondolom megvan az oka anyukádnak, hogy miért nem akar még egy kutyát. Pláne hagytestűt, amit elég etetni, és szétszedi az udvart is. Légyszíves hidd el, hogy okkal mondta anyukád, hogy nem lesz új kutya, a szülőknek van elég gondja, ne tetőzd ezt!
2011. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mond el neki ,hogy nagyon szeretnéd és ha kell beszállsz a költségekbe ... a hely adott , a játszótársak is , a gazdi is mi kellhet még egy kiskutyának.
2011. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
fenyegetés nem segít?
2011. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 x) ***** válasza:
75%
És miből gondolod hogy egy új kutya szeretne? -.- meg mi az hogy "nem szeret"? Az esetleg attól lehet hogy nem törődsz velük, vagy nem megfelelően. Tehát nem biztos hogy elég felelősségteljes vagy egy saját kutyához. Szerintem próbálj meg kapcsolatot kiépíteni a másik kutyákkal.
2011. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem engedi anyukád a kutyát akkor mond meg, lemondasz cserébe, hogy ezentúl a másik kutyákkal Te fogsz foglalkozni! Te adod a kaját, elviszed sétálni stb. Magyarán egészséges komprumisszum! A szüleid meg kevesebbet foglalkozzanak velük, hogy Téged is szeressenek!
2011. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kutyád van most és mennyi?

Szerintem is először próbálkozz megbarátkozni a kutyával ami most van.

Lehet, hogy anyukád anyagi okok miatt nem szeretne kutyát, attól hogy te nem veszed észre attól még sokba kerül egy kutya és lehet fontosabb dologra kell a pénz.

2011. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez az ismimerösöm tudna adni ingyen kutyát és maradt még pénzem a többi dolgokba a kutya azért nem szeret mert ellet kényeztetve és egésznap alszik a szobában meg eszik ennyi és ha ki viszem játszani akkkor meg reszket nem hoz vissza semmit rá sá figyel a labdára ...
2011. szept. 21. 19:32
 8/12 A kérdező kommentje:
nem irom le mert fel ismernek hogy milyen kugtyám és milyen fajta de azt elárulom 4nél nem több és kistetsüek
2011. szept. 21. 19:33
 9/12 x) ***** válasza:

Akkor meg nem föladni kell hogy "inkább veszek egy másik kutyát" hanem meg kellene tanítani játszani őket.

Egyébként miért ismernének föl abból hogy leírod milyen kutyáid vannak? kismillió másik embernek is lehet ugyanolyan :) ha meg van itt ismerősöd akkor se tudja bizonyítani hogy te vagy.

2011. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de nekünk olyan kutyáink vannak hogy hát hogy nekem nem tetszenek ... szoval szégyeleném kivinnni az utcára egy normárs kutyát na azt ki vinném nem westie meg tacskó
2011. szept. 21. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!