Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakakis zacsit hol mennyiér...

Kutyakakis zacsit hol mennyiért szoktatok venni?

Figyelt kérdés

Milyen zacsit használtok szedegetéshez? Igazából a sima zacsi is megteszi, pláne este, de nappal, városban, talán nem a legszerencsésebb, ezért szoktam fekete gurigásat is venni. Legutóbb 700Ft-ért találtam Trixie 4db-os utántöltőset (4X20db)= 80db zacsi. Ti mennyiért szoktátok?

A füles-szagos zacskó ami kutyacsont alakú tokban van nem vált be, sokszor betépődött, és a látszat ellenére nem praktikus a fül sem.


2011. szept. 21. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én sima uzsonnás zacskót használok,és beleteszem egy yreklámszatorba,ha nincs a közelben kuka.
2011. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Akiteki ***** válasza:
Zsemlét, kiflit ha veszek, annak a zacsija. Kiürült 100-as papírzsepis zacsi. Konyhai törlő zacskója. És ha már egyik sincs, akkor uzsonnászacskó.
2011. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is uzsonnás zacskót használok.
2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Uzsonnás zacskót használok. Bele teszem az övtáskámba és nem is látszik ha kell meg onnan kiveszem....
2011. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alapestben én is azt veszem elő, főleg este, de ha az átlátszó kellemetlen látvány lenne, mit csináltok?
2011. szept. 21. 17:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Leutóbb egy kukából kukáztam egy MCdonald's-os zacsit, mert elfogyott a muníció, és éppen a kuka mellé pakolt.
2011. szept. 21. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:

ingyenes reklámújságokat használunk


amúgy, amíg Hollandiában éltem, lépten-nyomon ki voltak téve a külön kutyakakás kukák ill ehhez hasonló felszedőzacsik: [link]

ennél praktikusabb nincs is


amúgy kb 200 különfélét lehet kapni az ebayen is

2011. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az állatosnál veszem mindig, 4guriga egyben, fekete és enyhén illatosított, de nem tudom mennyi, mert ha már ott vagyok akkor veszek neki kaját és játékot is.
2011. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A paper dog poop bag télleg luxury :)

A kukák annyira tele szoktak lenni mindenféle zacskóval, hogy leszek olyan környezettudatos, hogy kiveszek majd onnan direkt mcdonalds-os zacsikat, vagy fedeles poharakat... Abban jó helye lesz.

2011. szept. 21. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Az átlátszóban mi az isten kellemetlenség van??????


Veszek 100 db zacsit 199 Ft-ért.

2011. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!